Як продавати на Etsy і Amazon з України і вивести гроші без PayPal

Щоб продавати свої вироби на міжнародних онлайн-майданчиках, українцям необіхдно зробити фотосесію і брендбук, а виводити гроші можна за допомогою посередників

Про це під час онлайн-конференції Depo.ua повідомив менеджер проекту Craft it Антон Плаксун.

За його словами, щоб продавати на онлайн-майданчиках типу Etsy, Crafta.ua, Amazon Handmade, необхідно, по-перше, зробити професійну фотозйомку.

"Деякі майстри фотографують на мобільний телефон, гребують освітленням, експозицією і їхні вироби одразу програють. Серйозні продавці сплачують професійну зйомку і тільки завдяки їй виріб продається, бо покупець в смартфоні гортає вироби і бачить тільки фото", - зазначив він.

Далі Плаксун радить приділити увагу опису продукту і створити брендбук

"Багато майстрів переводять його в гугл-перекладачі на англійську, опис звучить жахливо, а вони цього не розуміють, бо не знають мови. Опис це друга після фотографії необхідна умова для успішних продажів. Третя – це брендбук. Магазин має бути стилістично оформлений, має бути якась загальна ідея, неможна продавати вироби в різних напрямах, магазин має бути присвячений одному виду товарів".

Великою проблемою для виробників крафту, які торгують на міжнародних майданчиках, є відсутність PayPal. Через це стає неможливим отримати гроші за товар. Плаксун радить шукати посередників.

"Єбагато посередників, які допомагають продавати. Вони беруть демократичні 5-10% і забезпечать процес продажу. В них є юридичні особи, зареєстровані в Європі. Погугліть "допомога у виводі грошей PayPal, їх дуже багато, це законно", - зазначив він.

Дивіться також повну версію інтерв'ю: Займайся хобі і багатій: Як українцю заробити на хендмейді, з текстовою трансляцією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"