ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як грек косить під дурника і хоче показати пропагандистський фільм про Крим

Стало відомо, який лист посольству України написав Ксенофонт Ламбракіс, організатор фестивалю – президент грецько-євразійського союзу
Depo.Укроп лук
25 квітня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на посольство України у Греції.

Ламбракіс прикрився тим, що він всього лише стоматолог та розсипався у компліментах українцям. 

Лист оприлюднив посол України у Греції Володимир Шкуров.

"Дорогой и Уважаемый г-н Шкуров

Получил Ваше письмо, написанное с политической точкой зрения!

Я стоматолог и стараюсь не заниматься политикой, а разве только культурными мероприятиями в пользу дружбы народов всех стран.

Кинокартина - это искусство, а не политика. Как и книги или театральные пьесы - кино не подлежит цензуре, особенно в нашей стране Греции, где родилась Демократия!!!!!!!

Но я и народный дипломат! Поэтому я уже Вас опередил (до Вашего письма ко мне) и поменял все афиши и анонсы программы фестиваля. На торжественном открытии мы покажем комедию "НОРВЕГ" Алены Званцовой.

Этим я хочу Вам показать мою дружескую симпатию к Вам и к Вашему (нашему) народу. Я везде и всегда о Вас (лично) отзываюсь самыми искренними яркими и добрыми эпитетами и дружу с украинцами, проживающими на нашей территории... Жду Вас и Ваших спутников на открытии Фестиваля. Откровенно буду рад Вашим (и Ваших друзей) присутствием.

Спасибо.

Ваш Ксенофонт Ламбракис".

Згодом стало відомо, що показ фільму відбудеться, а в посольстві цей факт прокоментували офіційним коментарем.

"У якості коментаря можемо лише уточнити, що Посольство України повідомило про скасування показу документального фільму "Крим. Повернення додому" на основі отриманого у вівторок (19 квітня) листа організатора фестивалю Ксенофонта Ламбракіса. Щоб не бути голослівними, наводимо копію листа.

Ми безумовно розуміємо, що у пана Ламбракіса виникли проблеми. Ми також розуміємо, що і до нього, очевидно, навідалися «ввічливі люди» і в результаті він повинен був відмовитися від власних слів.

Тобто схема та ж сама, і знову - "Крим наш"!

У нас немає сумнівів, що усі розсудливі люди, у першу чергу - росіяни, українці, і безліч вихідців з колишньго СРСР, що живуть в Греції - хочуть завершення цього жахливого конфлікту, який вразив усіх. Всі сподіваються на виконання Мінських домовленостей. Політики багатьох держав докладають до цього величезні зусилля.

На наш погляд, виконання Мінських домовленостей не в останню чергу має враховувати фактор відмови від образи національних почуттів кожного народу.
В цьому плані ми, звичайно, розраховували на розуміння і думали, що презентація російських кінофільмів носить, перш за все, миролюбний характер.
Схоже, що помилилися ...".

Нагадаємо, у Греції хочуть показати пропагандиський фільм про "повернення Криму"

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo