ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Австрійські художники присвятили роботи Майдану

Йоханес Цехнер і Рональд Цехнер презентують свої роботи в київській галереї сучасного мистецтва
Depo.Укроп лук
15 жовтня 2015 14:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Сultprostir.

Виставка австрійських митців Йоханеса Цехнера і Рональда Цехнера "Нариси Майдану" відкриється 15 жовтня в київській галереї М17.

Художники, які випадково мають однакове прізвище, досліджують минуле і теперішнє України. Йоханес Цехнер розглядає країну як політичну одиницю, яка сьогодні виборює свою національну ідентичність і територіальну цілісність. Художник метафорично використовує прапор як "контейнер" для історії в картинках. У нарисах Майдану він розміщує фрагменти з українських газет про події на Майдані 2014 року на тлі англомовних текстів про Україну з енциклопедії Британіка.

Рональд Цехнер представить інсталяцію, відправною точкою для якої став відомий фільм Сергія Ейзенштейна "Броненосець Потьомкін". Українське сьогодення спонукає митця висвітлити події, що відбуваються в Україні та решті світу через призму свого сприйняття.

Відвідувачі виставки побачать інсталяції, живопис та графіку. Роботи, представлені в галереї, були створені художниками спеціально для України і будуть показані вперше.

Більше новин читайте на Життя.Depo.ua.