ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Антон Лірник вперше розповів про смерть доньки

Відомий український шоумен, учасник "Дуету імені Чехова" Антон Лірник вперше розповів про найстрашнішу подію в житті
Depo.Укроп лук
24 травня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
Антон Лірник вперше розповів про смерть доньки
Антон Лірник вперше розповів про смерть доньки

У програмі "Відверто з Машею Єфросиніною" на каналі «Україна» Антон Лірник розповів про найболючішу втрату в його житті - смерть восьмирічної дочки Маші, повідомляє depo.ua.

Дівчинка померла від раку мозку. Вона перенесла складну операцію, але лікарі не змогли її врятувати.

"Немає ніякого способу це пережити, - говорить Антон Лірник. - Це неможливо. Можна тільки звикнути до цієї думки. Вона повинна просто попелом осісти в грудях. І іншого способу немає, ти ніколи не перестанеш про це думати. Найстрашніше в цій ситуації - це шукати причини. Я довгий час, багато років, намагався забороняти собі думати про те, що є причиною цього. У цього немає причини. Це найголовніше, що повинні пам'ятати всі, хто проходить через таке", - сказав шоумен.

Антон Лірник став батьком досить рано - в 22 роки, але жодного разу не пошкодував про народження дитини.

"У 22 роки я був аж надто молодий, наївний, дурний, щоб щось планувати, але це була дуже приємна несподіванка, - розповідає Антон. - Найкраще, що може відбуватися в житті людини - все це пов'язано з дітьми. І найгірше, що може трапитися з людиною - це завжди пов'язано з дітьми, з близькими родичами. Кар'єрні перепади, нові роботи, старі роботи - ось це все неважливо".

Після смерті дитини Антон Лірник втік від свого колишнього життя.

"Я скористався можливістю втекти від усього, що мене оточувало, і я поїхав в іншу країну, - зізнається він. - Якийсь час просто жив там, тому що я розумів, що залишуся в цьому місті, серед цих людей, які були свідками цієї трагедії, - я не витримаю, це буде тяжким випробуванням. Тому я зник на час для того, щоб не стикатися кожну секунду з людьми, у яких в очах співчуття, кожен день бачити нагадування про те, що ти нічого не міг зробити, ти нічого не можеш зробити, і цього не повернути. Це було жахливо".

Після того, що сталося шлюб Антона з першою дружиною Танею розпався, а своє життя він став ділити на "до" і "після".

Повернутися до роботи і більш-менш повноцінного життя Антону допомогли його друзі. Порятунок шоумен знайшов виключно в роботі.

Зараз Антон Лірник одружений вдруге. Разом з дружиною Мариною вони виховують доньку Соню, але смерть його дочки Маші назавжди залишила відбиток в його серці.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo