ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі

На чотири дні латвійське місто Юрмала перетворилося на шматок України
Depo.Музичний укроп
25 липня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua
Як "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі
Як "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі

Латвійців навчають танцювати гопак, частують салом і борщем, продають сувеніри та народний одяг, повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

Познайомити балтійців з Україною вирішили актори Студії "Квартал 95". Фестиваль Made in Ukraine зібрав не лише народних умільців, а й цілий десант артистів. Гурти "Дзідзьо" та ТІК, Ольга Полякова, Потап без Насті, яка зламала ногу, та Тіна Кароль, для якої Юрмала – особливе місто.

Як "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі - фото 1

Сцена концертного залу "Дзінтарі" 10 років тому стала для співачки стартом у кар'єрі.

"Ви знаєте, десь, якщо тут подивитись, то навіть відбиток праски можна побачити. Це саме той піджак, і для мене це сьогодні таке ностальжі. Я приїхала до Юрмали і відчувала навіть той мандраж. От як болі бувають, так оце фантомний мандраж", - зізналася Тіна Кароль.

У залі – аншлаг. Ціни на "Вечірній квартал" від 20 до 250 євро людей не лякають. Глядачі кажуть, побачення з Україною того варте. "Ми кожен рік в Україну їздимо. Одеса – наш другий дім. Любимо в першу чергу людей, ось ця широка душа, ці столи, ця відкритість, ця відвертість, ці вічно сяючі очі задоволені", - каже родина з Риги.

Як "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі - фото 2

"Сподобалося, що публіка так кльово, більше ніж тепло відреагувала. І повні зали. Якось усе збіглося і навіть сонце виглянуло, що, як мені кажуть, тут це рідкість", – зазначив художній керівник "Студії "Квартал 95" Володимир Зеленський.

"Ширяться чутки, що балтійський глядач трохи вибагливий, але ми на собі цього не відчули", – запевнив актор "Студії "Квартал 95" Євген Кошовий.

Як "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі - фото 3

"Після того, як "Дзінтарі" увесь встав і всі махали українськими прапорами, це було єднанням. Такого я не бачив тут, хоча я років п'ять приїжджаю на різні фестивалі", – розповів артист Потап.

Як "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі - фото 4

Після шаленого успіху кварталовці вирішили наступного року провести другий фестиваль Made in Ukraine.

Як "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі - фото 5

ФОТО: Фейсбук

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo