ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Козловському заборонили виїжджати з України на 85 років

Державна виконавча служба при Мінюсті заборонила співаку Віталію Козловському виїзд за кордон до 1 січня 2099 року
Depo.Музичний укроп
2 вересня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua
Козловському заборонили виїжджати з України на 85 років
Козловському заборонили виїжджати з України на 85 років

Про це depo.ua повідомили в Українській музикальній видавничій групі.

Як відмічається в повідомленні, запобіжна міра обрана у зв'язку зі злісним порушеннями Козловським авторських прав та постійним невиконанням судових рішень на користь УМВГ – Української музичної видавничої групи.

Після того, як співак в односторонньому порядку розірвав відносини зі своїм попереднім продюсером Ігорем Кондратюком, останній заборонив йому виконувати пісні з репертуару, створеному за час їхньої співпраці. Проте Козловський неодноразово злісно порушував права правовласника репертуару - УМВГ, якому Кондратюк передав права на управління усім репертуаром співака.

УМВГ вже виграло 4 суди про неправомірне виконання Козловським пісень на концертах, і загалом за ці порушення суди присудили Козловському сплатити на користь УМВГ суму більш як 500 тисяч гривень.

"Проте виявилось, що Віталій Козловський – жебрак: у нього нічого немає. Ні копійки. Тому він не може платити по судах. До речі, як і у українських чиновників, квартира (яку для ного свого часу придбав Кондратюк) у нього записана на маму, а на концертну діяльність та кліпи кошти дають, мабуть, друзі та коханки. Тому виконавча служба і зробила заборону на виїзд співаку за кордон. Отже, віднині Віталій Козловський може планувати "закордонні" гастролі лише до США - Стрия-Шепетівки-Авдіївки", - повідомили в УМВГ.

В свою чергу Віталій Козловський повідомив tochka.net власну думку з цього приводу:

"Судові розгляди з авторських прав почалися після того, як я пішов від екс-продюсера 4 роки тому. Вони торкнулися пісень, в які я протягом 9 років вкладав як свій творчий потенціал, так і особисто мною зароблені кошти. Але основною метою продюсера завжди були тільки доходи, тому весь репертуар він, з меркантильних міркувань, привласнював виключно собі. На сьогоднішній день я не претендую ані на одну з цих пісень, всі судові справи ініціювала сторона екс-продюсера. Я не нападаю. Я захищаюся. Судовий процес триває, і його тимчасовою процесуальною мірою зараз є обмеження виїзду за кордон. Повторюся, тимчасовим заходом, який буде найближчим часом законно знята, після того, як ми почнемо такі кроки в цьому процесі", - розповів співак.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo