ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вакарчук презентував нову пісню та кліп

Святослав Вакарчук, лідер гурту "Океан Ельзи", презентував нову пісню під назвою "Мить"
Depo.Музичний укроп
4 грудня 2015 15:32
ФОТО: depo.ua
Вакарчук презентував нову пісню та кліп
Вакарчук презентував нову пісню та кліп

Про це повідомляє прес-служба гурту у "Фейсбуці".

Крім того, Святослав Вакарчук про свою нову пісню написав наступне: "Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні ... Але "Мить"- особлива пісня... Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня... А може й більше...

Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні...про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню..."

Музикант зізнається, що написав  пісню дуже емоційно, буквально за декілька хвилин.

"Взяв гітару і разом з мелодією почали з’являтися слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої "миті", яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловив не все...", - пригадує Вакарчук.

А наприкінці травня він був у госпіталі.

"Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку... І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив!

Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом!

Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час.

Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом", - розповідає Вакарчук.

Відомо, що слова до пісні написав Святослав Вакарчук. А у записі взяв участь Національний камерний ансамбль "Київські солісти".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo