Вакарчук пояснив, як зірваний голос поєднав його з шанувальниками

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук пояснив, чому ніколи не забуде концерт у Полтаві

Вакарчук пояснив, як зірваний голос поєд…

Як передає Depo.ua, пост Вакарчука опублікували на сторінці гурту у Facebook.

"Дорогі Полтавські шанувальники! Вчора на концерті в Полтаві у мене пропав голос... Прямо на першій пісні... Спочатку я не міг сказати ні слова та потім, поступово, стало легше. За півгодини голос частково відновився і ми вирішили продовжити. Коли виходили на сцену вдруге, не знали як реагуватимуть люди. Але з першої ж ноти ми відчули таку шалену підтримку, що було ясно - перед нами понад 20 тисяч справжніх друзів, які ніколи не підведуть", - написав музикант.

Додав, що майже 3 години концерту промайнули, як одна мить.

"І хоча я не все співав, як хотілося, здавалося, що музика нас і шанувальників зробила одним цілим. Хочу щиро подякувати кожному, хто прийшов на стадіон. Ви співали зі мною. Ви підтримували мене. Ви були в моєму серці. З такими друзями не страшні жодні випробовування. Таким, як ви хочеться співати і писати нові пісні! Цей вечір не забудеться ніколи. Дякую, дякую і ще раз дякую! Бережи вас Бог!" - зазначив Вакарчук.

Нагадаємо, концерт розпочався з майже годинною затримкою, і на першій же пісні стало зрозуміло, що з голосом Святослава Вакарчука щось не так. А вже посередині виконання він закашлявся і пішов зі сцени. Музиканти ще деякий час продовжували грати інструментальні композиції, а потім знову вийшов Вакарчук та попросив глядачів зачекати 10-15 хвилин, поки відновиться його голос.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook