Українські музиканти записали "Марш Нової Армії" (ВІДЕО)

Олег Скрипка, Олександр Положинський, Олег Михайлюта, Сергій Жадан та інші музиканти заспівали пісню на вірш Олеся Бабія

Depo.Музичний укроп
6 грудня 2017 13:47
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив український музикант Олег Скрипка, передає Depo.ua.

"Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам'ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії. Причому – не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті" - ділиться історією створення маршу Олег Скрипка.

Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір "Зродились ми великої години.." Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.

Кліп знімала творча команда, що започаткували наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo