ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Співак Юрко Юрченко написав пісню для Кіркорова, через яку він плаче

Російський співак Філіп Кіркоров розплакався на сцені під час презентації свого нового хіта "Сіртакі", який написав український співак Юрко Юрченко
Depo.Музичний укроп
22 квітня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua
Співак Юрко Юрченко написав пісню для Кіркорова, через яку він плаче
Співак Юрко Юрченко написав пісню для Кіркорова, через яку він плаче

Пісня настільки сподобалася російському співакові, що він розсипався в компліментах автору слів і музики - українському композитору, заслуженому артисту України Юркові Юрченко, відомого як лідер групи Юркеш, повідомляє depo.ua з посиланням на tv.ua.

Не соромлячись емоцій, Філіп Кіркоров сердечно подякував Юрко Юрченку, акцентуючи увагу на тому, що все його нове концертне шоу побудовано заради пісні українського походження.

"Нарешті у мене з'явилася можливість Вам сказати Величезне Дякую за цей маленький "витвір мистецтва", який називається "Сіртакі"!!! Ви самі того не підозрюючи, дали емоційний поштовх для всього шоу !!! Саме на "Сіртакі" великий маестро Франко Драгон і нанизав все шоу "Я"! Саме ця пісня стала відправною в створенні мого нового шоу !!!! Неймовірна магічна пісня !!! Вистава на 3 хвилини в кращих традиціях наших великих майстрів Естради !!!! Пишаюся цим твором !!! Ви написали геніальний твір !! Дякую Вам ще раз це! І чекайте цю пісню всюди, де буде у мене можливість презентувати її, і познайомити з автором глядачів !!! Вони повинні знати своїх героїв !! Тим більше таких талановитих, як Ви!", - написав співак.

У свою чергу, Юрко Юрченко прокоментував дану ситуацію:

"Не думав, що в своєму житті колись почую такі слова, та ще від Філіпа Кіркорова. Це дуже непроста пісня особисто для мене, це частинка мого життя. Ви виконали її прекрасно, не помінявши жодного слова, жодного акценту з того, що я вклав у неї. Я вдячний Богу за цю пісню, бо після неї в далекому 1999 році (так їй вже стільки років) я знову повернувся до життя і почав писати. Спасибі і Вам величезне за виконання і що повірили в цю пісню!".

Юрко Юрченко також відзначив той факт, що пісня перетнула кордон між Україною і Росією задовго до всім відомих сумних подій.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo