ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Соцмережі обурюються концертом Лободи у День пам’яті жертв голодомору

Користувачі соцмереж обурені сольним концертом співачки Світлани Лободи в Національному палаці "Україна" у День пам’яті жертв голодоморів
Depo.Музичний укроп
30 листопада 2015 14:15
ФОТО: depo.ua

Зокрема, громадський активіст, радник екс-губернатора Донецької області Сергія Тарути Василь Арбузов у своєму "Фейсбуці" написав:

"Вчора керівник палацу "Україна" відписався у себе на сторінці з приводу концерту Лободи в День пам'яті жертв голодомору. Каже, мовляв, вчора все було чудово і органічно, Лобода не підкачала, звук був налаштований, сценографія на висоті, музиканти і балет поза всяких похвал. І взагалі все нормально, оскільки Світлана о 16:00 дружно з колективом палацу хвилину помовчала".

У повідомленні йдеться про пост директора палацу "Україна" Романа Недзельського: "Вчора відбулася знакова подія, перший великий сольний концерт Світлани Лободи в Національному Палаці "Україна". Неймовірна сценографія, чудово налаштований звук, прекрасні музиканти, і дуже стильный балет... Окрема подяка Світлані Лободі та всій творчій групі, які рівно о 16-00 разом зі всіма службами НП "Україна" вшанували хвилиною мовчання невинно убієнних голодомором 1932-33 р" (збережена орфографія автора).

"Чому державне установа, що має національний статус, порушує закон України, проводячи розважальний захід в День пам'яті жертв голодомору? Будь ласка, передайте панові Роману зміст четвертого пункту указу президента: "На території України 28 листопада 2 015 року приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення заходів розважального змісту, внести відповідні Зміни до програм радіо та телебачення", - наголошує натомість Арбузов.

Нагадаємо, що Світлана Лобода регулярно виступає в Росії, а також бере участь у церемоніях нагородження тощо.

Соцмережі обурюються концертом Лободи у День пам’яті жертв голодомору - фото 1

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo