ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скрипка пояснив, чому відмовляється від концертів у Москві

Фронтмен гурту "ВВ" Олег Скрипка в коментарі журналісту розповів, що його разом з колективом досі кличуть з концертами до Росії
Depo.Музичний укроп
16 жовтня 2015 10:56
ФОТО: depo.ua
Скрипка пояснив, чому відмовляється від концертів у Москві
Скрипка пояснив, чому відмовляється від концертів у Москві

За словами Скрипки, "ВВ" вже майже два роки не їздить до РФ і якщо їм пропонують виступити, то навідріз відмовляється, оскільки остерігається неправильної реакції з боку українських прихильників, повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

"В Росію зараз їздити неможливо, а скоро взагалі буде фізично неможливо, бо не буде авіасполучення. Вже півтора роки ми не їздимо в Росію. Іноді щось там дзвонять з Москви, якісь концерти по квитках. Ми пояснюємо, що скоріше ви не розумієте ситуацію, це будуть провокації, це просто неможливо",- сказав Скрипка, повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

Він додав, що найближчим часом "ВВ" виступить на фестивалі у Дніпропетровську, де завітає в гості до батальйону "Дніпро 1". Скрипка зізнався, що придбав медчастині батальйону "швидку". "В Дніпропетровську я завітаю до своїх побратимів з "Дніпро 1", бо я член цього батальйону. І медичному відділенню "Дніпро 1" я подарую швидку допомогу. Я купив машину швидкої допомоги, мені допомогли її оснастити сучасним обладнанням", - розповів Скрипка.

Більше новин чиатйте на Життя.Depo.ua.