ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скрипка показав синів, з яких ростить козаків

Музикант Олег Скрипка тривалий час приховував дітей від преси
Depo.Музичний укроп
28 січня 2016 14:02
ФОТО: depo.ua

Він пояснив це тим, що діти – незахищені істоти та не можуть самі приймати рішення.

Але сини артиста вже достатньо дорослі, аби брати участь у фотосесіях разом із зірковим татком. Тому останнім часом побільшало розповідей Олега про дітей та фото з ними, повідомляє depo.ua з посиланням на видання "Viva!".

Також Олег для видання знявся разом з синами верхи.

"Мої сини Роман і Устим вже більш-менш дорослі. Старшому десять років, молодшому - сім. Вони артисти, виступають у фольклорному ансамблі "Райгородок"…Перед фотосесією я сказав їм: "Хлопці, нас будуть фотографувати для журналу, для цього потрібно те і те, ви готові?" Вони погодилися і відпрацювали на зйомці на всі 100 відсотків, як дорослі", - розповів співак.

"Я залишився задоволений їхньою роботою. Вже перед сном я запитав, чи сподобалося їм? У них від зйомки теж залишилися тільки позитивні враження", - додав він.

Скрипка не приховує, що прикладом для його синів є образ козака як справжнього українця.

"…По суті, це воїн-лицар. Він дотримується кодексу честі, володіє хорошими манерами, вміє триматися в сідлі, поводитися зі зброєю і музикувати. Я виховую синів, дотримуючись кращих козацьких традицій. Вони займаються бойовим гопаком, верховою їздою, фехтуванням, стрільбою з лука, грають на фортепіано", - поділився Олег.

До речі, музичний хист хлопці також розвивають.

"У мене ціла виставка музичних інструментів. Діти в них тарабанять, луплять по них - я не забороняю. На найбільш цінному інструменті, раритетному фортепіано з Австрії, вони грають щодня. Я знайшов партитури класики року і дав завдання старшому синові до дня його народження вивчити і зіграти на фортепіано "Богемську рапсодію" "Queen". Він впорався, за що отримав приз. Молодший вже грає "Сходи в небо" "Led Zeppelin". Люблю ці композиції і мені приємно їх чути у виконанні синів", - похвалився лідер "ВВ".

"Я на 90 відсотків лояльний, але на 10 все-таки суворий. Це необхідно: якщо ти не можеш чітко сказати "ні", то ситуація стане некерованою. Діє той самий принцип, що і при управлінні країною: якщо ти слабкий, то відразу з'являються сепаратисти. Діти хитрі, "пробивають" тебе на слабкість. І треба цей "дитячий сепаратизм" відразу припиняти", - наголосив музикант.

Однак на деякі речі діти все ж таки "пробивають" Олега.

"На подаруночки, гаджети, піцу. У нас вдома культ піци. Діти люблять і вареники і борщ, але піца - безперечний кумир", - зізнався музикант.

Цікаво, що сини Скрипки не говорять англійською та російською.

"Роман і Устим вчать англійську, але, на жаль, не розмовляють нею. Зі мною та сама історія, хоч і в школі і в інституті з англійської була п'ятірка… До речі, з приводу російської мови: діти знають про її існування, розуміють її, але говорити нею не вміють. А ось українською розмовляють краще, ніж я. Тому що мають, як я вважаю, хороше коло спілкування і виключно україномовне", - поділився Олег.

Олега називає себе лояльним татком, але вміє сказати "ні", коли треба
Скрипка також зізнався, що через дітей йому довелося дещо змінити свої звички.

"Я навчився раніше вставати і відповідно раніше лягати. Тому що з самого ранку діти починають співати, грати на фортепіано, галасувати і стрибати на голові в прямому сенсі цього слова. Давно не розкидаю свої речі по будинку, заправляю ліжко вранці і чищу зуби перед сном, чого раніше не робив", - розказав Олег.
Нагадаємо, Скрипка з дружиною виховують чотирьох дітей. Молодшим донькам Олесі та Зоряні - 5 та 3 роки відповідно.

Скрипка показав синів, з яких ростить козаків - фото 1

Скрипка показав синів, з яких ростить козаків - фото 2

Скрипка показав синів, з яких ростить козаків - фото 3

Скрипка показав синів, з яких ростить козаків - фото 4

Скрипка показав синів, з яких ростить козаків - фото 5

Скрипка показав синів, з яких ростить козаків - фото 6

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo