ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Руслана звернулася до Порошенка, занурившися у крижану воду

Руслана Лижичко двічі перепливла Озеро Молодості в Буковелі, щоб привернути увагу громадськості та Президента України до проблеми збереження карпатських пралісів

Depo.Музичний укроп
19 червня 2017 14:42
ФОТО: depo.ua

Таким чином відома співачка Руслана Лижичко закликала Президента підписати закон про збереження пралісів, передає Depo.ua.

При тому, що температура води у озері сягала 14 градусів, зірка наважилася переплити його двічі. Руслана в прямому ефірі продемонструвала світові та Україні свою відмінну фізичну підготовку, пропливши карпатське озеро, довжиною близько кілометра.

"Все це я роблю для того, щоб всі почули, що карпатські ліси знищують! І від себе я зроблю все можливе, щоби цього не допустити. Приєднуйтесь!", - закликала Руслана Лижичко на своїй сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо, що під час виступу на фестивалі Porto Frankо, який відбувся 16 червня в Івано-Франківську, Руслана публічно звернулася до Петра Порошенка з закликом підписати Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат №4480.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo