Руслана звернулася до Порошенка, занурившися у крижану воду

Руслана Лижичко двічі перепливла Озеро Молодості в Буковелі, щоб привернути увагу громадськості та Президента України до проблеми збереження карпатських пралісів

Таким чином відома співачка Руслана Лижичко закликала Президента підписати закон про збереження пралісів, передає Depo.ua.

При тому, що температура води у озері сягала 14 градусів, зірка наважилася переплити його двічі. Руслана в прямому ефірі продемонструвала світові та Україні свою відмінну фізичну підготовку, пропливши карпатське озеро, довжиною близько кілометра.

"Все це я роблю для того, щоб всі почули, що карпатські ліси знищують! І від себе я зроблю все можливе, щоби цього не допустити. Приєднуйтесь!", - закликала Руслана Лижичко на своїй сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо, що під час виступу на фестивалі Porto Frankо, який відбувся 16 червня в Івано-Франківську, Руслана публічно звернулася до Петра Порошенка з закликом підписати Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат №4480.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo