ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Руслана розповіла, чому мітингувала проти Шокіна

Українська співачка та активіст Руслана Лижичко написала, чому вирішила вийти на мітинг за відставку генпрокурора Віктора Шокіна
Depo.Музичний укроп
28 березня 2016 15:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, тематичний пост співачка опублікувала у "Фейсбуці".

"Сьогодні ми зібралися у дуже знаковому місці. Однієї морозної ночі під час Майдану я йшла по цій вулиці, і тут всюди стояв Беркут. Кожен крок, зроблений на цій вулиці, був для мене на вагу золота. Я йшла і не знала, чим для мене обернеться кожен мій наступний крок. Я йшла, щоби сказати їм, що не треба нас сприймати агресивно, що ми нормальні люди, які вийшли за свої права. Для мене дико сьогодні знаходитись на Банковій і звертатися до тих людей у владі, які стояли з нами тоді на Майдані", - поділилася спогадами Руслана. 

На її думку, з часів Майдану дії Генпрокурора жодного разу не відповідали вимогам суспільства.

"Жодного разу не було зроблено того, заради чого фактично зібрався Майдан –в Україні не запроваджено систему прозорого провосуддя. Я вважаю, що в Україні взагалі немає правосуддя. Ні мої друзі, ні мої знайомі, ні ті, з ким я спілкуюся – ніхто з мого оточення жодного разу не сказав, що його задовольняє робота Генпрокуратори і судової системи України. Ми навіть вже перестаємо в це вірити", - зазначила зірка.

Зізналася, що не може спрогнозувати реакцію влади на сьогоднішню акцію.

"Можливо, вони просто махнуть рукою, мовляв, що це "нові політичні руки" пропихають через людей свої інтереси, але я би хотіла звернутися до Президента і сказати одне: "Тут зібралося суспільство. Не розцінюйте людей, як політичних опонентів.  Голос суспільства має бути завжди почутий. Інакше буде не просто Майдан, а імпічмент. Не треба провокувати людей на рішучіші дії. Мирного протесту має бути достатньо, щоби влада почула людей з конкретними вимогами. Люди мають своїх кандидатів, і ми просимо, щоби більше не було "договорняків" в цій країні. Ми вимагаємо незалежного Генпрокурора, якого суспільство готове надати, професійно (а не емоційно) обґрунтувавши", - озвучила вимоги Руслана. 

На її думку, у нас залишаються Генпрокурорами ті люди, які самих потрібно судити.

"Ні Махніцького, ні Ярему, ні Шокіна я не сприйняла всерйоз. Це не ті люди, які відповідають вимогам суспільства. Вони не довели ні своєї професійної, ні людської спроможності. Ми не маємо обмежитися лише відставкою. Наші кроки мають піти далі – розслідування, а якщо буде потрібно, то суд і за ґрати", - резюмувала співачка.

Більше новин читайте на Країна-Укропів.Depo