Руслана повертається до шоу-бізнесу із новим кліпом

Українська співачка Руслана презентувала відео на пісню "Я люблю" (It's Magical)

Depo.Музичний укроп
19 травня 2017 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua.

Зйомки відбувалися у Рівненській області в унікальному місці – Базальтовому кар'єрі, таких місць – де прадавні скелі з базальту вириваються із земних надр і прямують до неба – лише чотири на планеті. Кар'єр нагадує найбільш містичне місце високогір'я Українських Карпат – Шпиці.

Співачка провела довгий час в експедиціях у Карпати, де шукала творче натхнення, способи об'єднання новітніх віянь сучасності та глибинних народних українських цінностей.

"У моїй новій роботі взяли участь майже сотня людей. Ви побачите світло, яке пробивається крізь хмари. Ви побачите грозу, в якій виживає і залишається незламною любов! Це і є наша основна ідея! У кліпі ви можете відчути і побачити, наскільки мене загартували Карпатські гори, як можна співати і танцювати одночасно в базальтових кар'єрах під грозою, коли на тобі кольчуга, вага якої понад 10 кг. Не дивлячись на всі складнощі, моя витривалість і сила підпорядковані не дикому образу, а неймовірній ніжності. Це, напевно, перший мій кліп, під час роботи над яким, я отримувала максимальне задоволення від кожного подиху та руху у містичному місці України", – поділилася враженнями про свій новий кліп Руслана.

Режисером кліпу виступив Олесь Санін, кінорежисер з більш ніж 20-річним досвідом у галузі кіномистецтва, продюсер та режисер історичного фільму "Поводир". Йому повністю вдалося відновити карпатські спогади та повторити реалістичний сюжет. Оператором зйомок став Ярослав Пілунський.

Нагадаємо, що світова прем'єра пісні відбулася на фіналі "Євробачення 2017". За короткий час пісня "Я люблю" (It's Magical) увійшла в європейські чарти.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo