ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Про Україну на "Євробаченні-2016", або як Ягольник Лободу вихваляв

Пісня українського музиканта Андрія Лободи World Support Ukraine, написана для британка Діани Месс, може прозвучати на "Євробаченні-2016"
Depo.Музичний укроп
18 грудня 2015 13:01
ФОТО: depo.ua

Європа почує пісню на підтримку України, якщо Месс переможе у британському відборі на міжнародний пісенний конкурс.

Як повідомляє depo.ua, думками щодо цього український продюсер Олександр Ягольник поділився у матеріалі "Лобода Лободе рознь" на "Обозреватель".

На думку Ягольника, активність української діаспори може забезпечити пісні перемогу. 

"І тоді цю пісню почує вся Європа і змушені будуть слухати навіть у Москві. Знаючи, як історично трепетно ​​російський шоу-бізнес ставиться до Лондона, і яким авторитетом є для нього британська столиця, цю пісню на Євробаченні можна вважати найбільш гідною відповіддю російському шоу-бізнесу хоча б на зняті в Кремлі штани одним з персонажів українського шоу-бізу", - зазначив продюсер. 

Ягольник вважає, що у Месс будуть конкуренти, але на її боці, крім очевидного таланту, ще й соціально-значуща тема.

"Правда, зовсім не виключено, що активно ненавидіти тематику пісні і рядки Russians go home! і, відповідно, підтримувати найближчого конкурента Діани спробують, як мінімум, шанувальники Валерії, які збиралися не так давно в Лондоні на концерт в Альберт-Холі. Але тоді їм доведеться вгадати, яка ж пісня з всіх інших буде зрештою головним конкурентом World Support Ukraine - а тим, кому подобається Валерія і "русскій мір", зробити це буде вкрай непросто", - написав Ягольник. 

Додав, що як би не склався для "нашої" пісні, композиція Андрія Лободи - обнадійливий знак для всього українського шоу-бізнесу.

Більше новин читайте на Країна-Укропів.Depo