ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Приходько про Савченко: Вона демонструє всьому світу сутність недоімперії

Українська співачка Анастасія Приходько прокоментувала ситуацію з ув’язненою льотчицею Надією Савченко
Depo.Музичний укроп
9 березня 2016 12:56
ФОТО: depo.ua

Своїми думками вона поділилася у "Фейсбуці".

"Те, що росіяни нелюди - було відомо з давніх-давен. По відношенню до всіх народів, на землю яких ступала нога москаля. Звірину, дикунську лють на собі відчували Грузія, країни Балтії, Польща, Фінляндія, колишня Чехословаччина, Угорщина... Але найбільшу, кровну ненависть москалі завжди відчували до України та Українців. Вкравши нашу історію, систематично забороняючи мову, проводячи регулярну асиміляцію - продовжувати цинічно називати нас "братами"... От що таке справжня ненависть. Ненависть і підлість. 350 років, Україна намагалася вирватися з московських пазурів, а Росія, ще сильніше стискаючи закривавлене українське тіло говорила: "Куди ж ти, ми ж брати...", - наголошує Приходько.

Співачка нагадує, як у 2014-му почалася війна і про підлу і зрадницьку поведінку росіян, які раділи невдачам та програшам українців.

"Коли вони на НАШІЙ землі взяли в полон Савченко, Миколу Карп'юка, Станіслава Клиха, Олега Сєнцова, Олександра Кольченка, Ахтема Чийгоза, та звинувативши їх у всіх смертних гріхах, вони чомусь забули про "братерство", а увімкнули заїжджену платівку про "карателей", "бандеровцев" і "хунту".

Підлий, боягузливий, меншовартісний народєц, з претензією на "старшого брата". І лідер у них такий самий, як-то кажуть "под стать" - підлий, боягузливий, меншовартісний царьок з претензією на світове панування.

Нам немає чого боятися таких. Це і доводить своїх незламним духом Надія Савченко, яка всьому світу демонструє сутність недоімперії, її штучність та її страхи, адже більш за все на світі Росія боїться свободи духу. А у нашого Народа цієї сили невичерпна криниця. І ми станемо як один, і раз і назавжди покажемо Росії її місце в світі, а місця їй тут більше немає.

То ж продовжуємо боротьбу! І як співається в рядках нашого Державного Гімну: "І покажемо, що ми браття козацького роду!" Слава Україні! Героям Слава! Бранцям волю! Росії - тяжку долю!", - резюмує Приходько.

Раніше українська співачка Анастасія Приходько присвятила ув’язненій на Росії Надії Савченко свою пісню.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo