ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Представниця України на "Євробаченні" пояснила, чому йде зі сцени

Українська співачка Марія Яремчук остаточно вирішила закінчити музичну кар'єру

Depo.Музичний укроп
16 травня 2018 09:43
ФОТО: depo.ua

Про це вона повідомила в ефірі телеканалу ZIK, передає Depo.ua.

Представниця України на конкурсі "Євробачення-2014" Марія Яремчук декілька днів назад приголомшила прихильників новиною про те, що йде зі сцени.

Як виявилося, уся справа у психологічному дискомфорті.

"Я зверталася до допомоги різних психоаналітиків і ніхто мені не міг нічого сказати! Звичайно, я психологічно здорова людина, але мені було складно виходити на сцену! У мене починалися панічні атаки. Я не соромлюся про це говорити! Були випадки, коли я не виходила на сцену, хоча для мене це взагалі незрозуміло, адже я завжди рвалася туди! Для мене кожен вихід на сцену - це як маленька смерть, як Голгофа! Німіє тіло, хочеться бігти", - розповіла Яремчук.

Співачка зізналася, що були часи, коли її команда буквально виштовхувала її на сцену. Але тепер зірка вирішила покінчити із кар'єрою співачки.

"Розуміючи тепер саму себе, я не бачу сенсу співати ту музику, яку співала, носити те ім'я, яке я носила і той багаж також! Це, напевно, складно - залишати напрацювання, якщо вони є, як би хтось до них не ставився! Все, що вже є, - це багато, і сказати цьому: "Бувай!" Важкувато. Я боялась. Я цілий рік приймала рішення! Воно не є імпульсивним! Це не емоція! Це свідоме рішення! "- наголосила Яремчук.

Нагадаємо, Марія Яремчук заявила про закінчення творчої діяльності.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo