ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Прапор з образом кажана": Пісні про українську армію і АТО

Добірка сучасних військових українських пісень

Depo.Музичний укроп
22 серпня 2017 15:00
ФОТО: depo.ua

На наших очах народжується зовсім новий жанр української музики, пише в своєму блозі журналіст Володимир Миленко, повідомляє Depo.ua.

"Колись давно, років 20 тому, слухаючи ДДТ, я трошки заздрив московитам – у них в країні щось відбувається, йде політична боротьба якась, упізнавані в телевізорі обличчя і прізвища, а потім ця епічна чеченська війна, яка народила цілий ряд пісень, тем, жанрів. Зокрема (в першу чергу?), в творчості того ж таки ДДТ", - пише він.

Ось ці пісні.

"…Пройшло два десятиліття. Тепер політична боротьба – у нас, в Україні. А в Московії якась гидотна суміш неосталінізму та неозастоя, - зазначає журналіст. - І пісні про війну, про військових тепер пишуть у нас. Але це зовсім інші пісні. Ось невеличка вибірка, найвдаліших, на мою думку, творів".

" І, знаєте, що я вам скажу. В цих піснях – люди, які воюють за свою країну. І за спинами яких стоїть своя країна. (І держава також, так-так.) Тому в цих піснях надія і світло – тоді як в піснях Шевчука про чеченську війну безнадія. А про нинішню війну за порєбріком взагалі нічого не співають. Бо нема чого і про кого співати. Хіба ото для "недоросії" щось там придумують – таке ж пафосне і тупе, як всі ті "республіки" і є", - пише автор.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo