ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Pianoбой: Я виступатиму на Росії, лише коли ми станемо цивілізованими сусідами

Музикант Дмитро Шуров (Pianoбой) розповів, коли заспіває для російських шанувальників
Depo.Музичний укроп
24 листопада 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Pianoбой: Я виступатиму на Росії, лише коли ми станемо цивілізованими сусідами
Pianoбой: Я виступатиму на Росії, лише коли ми станемо цивілізованими сусідами

Український музикант дав інтерв'ю ТаблоID, передає Depo.ua.

Шуров розповів про велику кількість українських концертів.

"У нас цього року близько 100 концертів лише в Україні. І це для нас безпрецедентна кількість. Було дуже круто і продовжує бути дуже круто. Ми дуже задоволені. Тому що публіка стала більш свідомою. Тобто приходячи на концерт, ти розумієш, що не просто їх розважаєш, а між вами відбувається реальний діалог. Частково, це тому що Pianoбой став набагато відомішим проектом, і частково це пов’язано з тим що аудиторія за останні два-три роки сформувалася. Три роки тому вона була зовсім юна. Тепер ці підлітки, які сиділи у перших рядах, коли ми у Зеленому театрі презентували наш перший альбом, виросли і стали класними людьми. Виросла аудиторія, виросла якісно", - зазначив музикант.

Також Pianoбой зазначив, що останні дві роки не гастролює Росією і не збирається цього робити і найближчим часом.

"Зараз Росія для мене закрита. Я не поїду туди з концертами через те, що це нібито два братських народи. Братськими вони більше ніколи не будуть, це очевидно. Я би хотів поїхати туди з концертами, коли це буде два цивілізовані сусіди, як Німеччина, Франція, Польща, Україна. Мені здається, політикам треба вийти на конструктив та припинити смерті. Поки цього не станеться, ми не поїдемо. А це не станеться скоро", - повідомив він.

Виконавець прокоментував виступи Івана Дорна на Росії.

"Мені дуже складно перебувати у ситуації, коли суспільство настільки сильно розколоте і в Україні, і на Росії. Адже на Росії є адекватні люди, а є люди, котрі здавалися адекватними, а виявилися зовсім не такими. Так і тут. Я в цьому плані трішки заздрю Вані Дорну, тому що він все-таки робить танцювальну музику, робить в першу чергу entertainment, не дуже заточений на словах, на меседжах, і його аудиторія зовсім інша, крім того, що вона масова. Ми дуже сильно основані на текстах, і у ситуації, що склалася, майже неможливо все це співати на Росії", - сказав Шуров.

Нагадаємо, Pianoбой заспівав у Лондоні разом з Земфірою

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo