ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий кліп "Океану Ельзи" установив рекорд

Оприлюднений у соціальних мережах учора "Не Йди" за перші 24 години був переглянутий 398 188 разів
Depo.Музичний укроп
21 квітня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua

Це один із найкращих показників за кількістю переглядів продовж першої доби у активі "Океану Ельзи" та поки що найкращий серед усіх відеоробіт українських артистів, що були оприлюднені цього року, повідомляє depo.ua з посиланням на musicinua.com.

Для порівняння: найсвіжішу відеороботу Onuka на пісню "Vidlik", яку було представлено на суд глядачів 13 квітня, наразі переглянули більше 133 тисяч разів.

Нагадаємо, екранізована пісня "Океану Ельзи" є четвертим синглом, що передує виходу дев’ятого альбому колективу. Режисером відео став Ігор Стеколенко, а його зйомки (окрім кадрів із музикантами) проходили у Грузії.

"Прослухавши пісню, мені стало очевидним, що історія, розказана в ній, має бути більш глибоко представлена на екрані, ніж просто картинки-ілюстрації з життя двох людей. Я шукав метафори які б розкрили психологічну формулу стосунків героїв.
Як правило, основою музичних кліпів є естетичні візуальні образи. У цьому ж випадку нам з командою було цікавіше шукати інші, більш складні символи. Сподіваюсь, у нас вийшло відео, яке кожен глядач, в контексті пісні, буде інтерпретувати собі сам", – говорить про нове відео Океану Ельзи його режисер.

Нагадаємо вчора Вакарчук презентував нове мелодраматичне відео про кохання та розлуку. 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo