ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нищук зустрінеться з послом Польщі через гучний скандал з українським гуртом

Міністр культури Євген Нищук домовився про зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Польщі в Україні Генріком Литвином
Depo.Музичний укроп
4 липня 2016 12:06
ФОТО: depo.ua

Під час зустрічі міністр планує обговорити питання про недопуск українських музикантів на виступ у Польщі та заборону в'їзду гурту Ot Vinta до сусідньої країни, передає depo.ua.

Нищук одразу підтримав артистів.

"Зізнаюсь, сприймаю навіть як особисту мою образу ту ситуацію, яка сталась сьогодні з друзями з гурту OT VINTA. Ті негативні тенденції з польського боку, з якими ми стикаємось, надто у останній час, викликають у мене велике занепокоєння.
Ми переконані в адекватності, патріотизмі та правоті наших друзів-музикантів, саме тому вже найближчими днями проведу зустріч з послом Польщі, щоб зрозуміти причини того, що сталось. Паралельно спілкуватимемось з МЗС щодо ноти або адекватної відповіді з їх боку. Так чи інакше, ми будемо реагувати на кожен утиск, або ж безпричинні приниження наших артистів!".

"Сприймаю навіть як особисту мою образу ту ситуацію, яка сталась сьогодні з друзями з гурту Ot Vinta. Ті негативні тенденції з польського боку, з якими ми стикаємось, надто у останній час, викликають у мене велике занепокоєння", – написав Нищук.

Зустріч має відбутися 7 липня.

Нагадаємо, український гурт Ot Vinta не пропустили на концерт в Польщу. Музикантам пояснили, що прийшов наказ від МВС Польщі не пропускати їх через кордон. У пояснювальній записці прикордонників ідеться, що діяльність музикантів нібито становить "загрозу державному ладу і громадській безпеці" Польщі.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo