ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Навіщо у Потапа ліплять з Вакарчука лакея Коломойського

Конфлікт між тренерами шоу "Голос країни" – українськими музикантами Святославом Вакарчуком та Потапом – перетворився на потужну тему для спекуляцій
Depo.Музичний укроп
20 квітня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua
Навіщо у Потапа ліплять з Вакарчука лакея Коломойського
Навіщо у Потапа ліплять з Вакарчука лакея Коломойського

Резонанс викликав скадальний момент, коли  під час зйомок "Голос країни 6" Потап не зміг стримати сміху під час виконання конкурсантами Вакарчука Анянею Удовго та Чингізом Мустафаєвим пісні на слова Шевченка "Реве та стогне Дніпр широкий". Пізніше репер зазначив, що співаки "почали і закінчили добре, але всередині виходили за лінію гумору".

На це Вакарчук відповів доволі емоційно.

"Ці двоє людей були для мене більшими українцями, ніж ті, хто розказує, як любить свою країну, і кожен день її обкрадає або кожен день виходить на сцену, щоб заробити черговий гонорар", - зазначив музикант і додав, що не бачить у номері своїх конкурсантів нічого смішного.

Звичайно ж, конфлікт набув розголосу. У соцмережах та у коментах під відео на YouTube телеглядачі активно висловлюють свою позицію.

Навіщо Потап ліпить з Вакарчука лакея Коломийського - фото 1

Навіщо Потап ліпить з Вакарчука лакея Коломийського - фото 2

Навіщо Потап ліпить з Вакарчука лакея Коломийського - фото 3

Навіщо Потап ліпить з Вакарчука лакея Коломийського - фото 4

Але деякі підходять до ситуації з зовсім неочікуваного боку, намагаючись перекрутити факти і маніпулятивно змістити акценти. 

Зокрема, директор PR-агентства "Поні і мости" Ольга Самофалова (працює з Дашею Суворовою, Наташею Гордієнко, "Не люди", Анною Завальською, Andreas - ред.) написала для "Обозревателя" блог з драматичною назвою "Дядя Славко загрався". 

"Якщо ви ще думаєте про те, що Вакарчук став народним улюбленцем завдяки своїй музичній геніальності, маю вас розчарувати. Так, він - частина історії української музики. Але у нас у всіх пил в очах. Вакарчук - рупор телеканалу "1 + 1", а значить і Коломойського. Він створює позитивний імідж Ігорю Валерійовичу, за що той йому щедро віддячує. Та й збирати стадіони по Україні він став тільки завдяки Майдану. Тема патріотизму, всі справи. Так простіше піднятися і стати авторитетом", - зазначила піарниця. 

Дивно, що працюючи в музичній індустрії, Самофалова не пам'ятає, що Вакарчук став популярним задовго до помаранчевого Майдану. 

Так, у жовтні 2003-го року альбом "Суперсиметрія" став двічі платиновим - за півроку було продано більше 200 тисяч ліцензійних дисків, а тур на підтримку платівки тривав близько чотирьох місяців. 

На Таврійських Іграх-2002 за підсумками минулого року відразу дві пісні гурту - "Друг" і "911" увійшли до списку 10 найпопулярніших хітів України. 

Та й "закидони" про відданість Коломойського звучать доволі дивно. Виходячи з таких міркувань, будь-якого артиста, який з'явився на будь-якому каналі, можна вважати рупором того чи іншого олігарха. А надто - артистів зіркових і талановитих - яких частіше інших запрошують на телебачення. 

Але вочевидь липові аргументи працюють, коли інших просто немає. 

У свою чергу сам Потап поводиться обережніше і не говорити про псевдогеніальність Вакарчука не поспішає. 

"Я вважаю, що Слава - прекрасний оратор-початківець. Він вміє з абсолютно з всього зробити перл і вишиванку. До нього можна ставитися по-різному, але він все-таки легенда і один із символів справжньої України. Я його дуже люблю і поважаю за це. Він може бути якою-завгодно людиною, але те, що він робить для України - збирає стадіони, заробляє гроші, - це прекрасно. Таких людей потрібно на руках носити", - заявив Потап у коментарі Viva.

Репер зазначає: йому навряд чи пробачать скандал зі знятими штанами під час церемонії нагородження на Росії. 

Нагадаємо, у Потапа є причини пам'ятати про ображеність українців.

Ставлення до своєї творчості музикант відчув, наприклад, коли йому довелося скасувати концерт "Потап і Настя" у Луцьку. За словами репера, причиною став пресинг з боку активістів через гастролі гурту на Росії. 

В свою чергу, Вакарчук відмовився виступати на території країни-агресора, скасував цілий тур Росією навесні 2014, вочевидь, втративши  мільйонні гонорари. 

Тож зауваживши всі ці факти, Потап не поспішає відкрито звинувачувати Вакарчука у відданісті Коломойському та іншій маячні. Тим паче, за нього це вже зробили прихильники, чим, по-перше, виставили в непривабливому світлі себе, а по-друге, змусили суспільство згадати ще більше кричущих фактів з біографії самого репера. 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo