ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Між Іво Бобулом та Василем Вірастюком стався гучний скандал

Український співак Іво Бобул відповів відомому спортсмену Василю Вірастюку на його образливе відео
Depo.Музичний укроп
4 липня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Між Іво Бобулом та Василем Вірастюком стався гучний скандал
Між Іво Бобулом та Василем Вірастюком стався гучний скандал

Приводом для скандалу стало відео, на якому Вірастюк, оглядаючи номер "Іво Бобул" в одному із готелів Чернівців, відпускає на адресу співака уразливі речі, передає depo.ua.

Своє звернення Бобул розмістив у Facebook.

"Я дуже зворушений, що в нашій державі є стільки хороших людей, які не залишилися байдужими до артиста, який багато зробив для української культури! Чесно, справедливо, професійно! Мені дуже прикро від того, що я сьогодні побачив в даному відео... Якщо б це був номер М. Джексона або Мадонни, він би в..,,,,, від щастя!!! А коли це іменний номер народного артиста України, можна знущатися... Треба поважати і пишатися людьми, які віддають своє життя, вміння на вівтар культури України, щоб вона була гідною, професійній в світовому суспільстві!!! І ніхто не має права знущатися над моїми досягненнями! Цей номер, в якому ви мали честь бути, було створено чернівецької громадою, які люблять і поважають мою творчість! Багато закордонних і наших українських гостей, які проживали в цьому номері, пишалися тим, що в Україні є такий артист, який має іменний номер у чудовому готелі "Буковина"! Це велика честь для мене і для українців!" – зазначив він.

"Вася, ти зайшов не в ті двері! Я хочу висловити слова подяки всім артистам, друзям і всій Україні за підтримку! Щиро ваш Іво Бобул!" – додав співак.

Нагадаємо, Вірастюк познущався над Іво Бобулом, оглядаючи іменний номер співака у готелі в Чернівцях 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo