ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Між Іво Бобулом та Василем Вірастюком стався гучний скандал

Український співак Іво Бобул відповів відомому спортсмену Василю Вірастюку на його образливе відео
Depo.Музичний укроп
4 липня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Між Іво Бобулом та Василем Вірастюком стався гучний скандал
Між Іво Бобулом та Василем Вірастюком стався гучний скандал

Приводом для скандалу стало відео, на якому Вірастюк, оглядаючи номер "Іво Бобул" в одному із готелів Чернівців, відпускає на адресу співака уразливі речі, передає depo.ua.

Своє звернення Бобул розмістив у Facebook.

"Я дуже зворушений, що в нашій державі є стільки хороших людей, які не залишилися байдужими до артиста, який багато зробив для української культури! Чесно, справедливо, професійно! Мені дуже прикро від того, що я сьогодні побачив в даному відео... Якщо б це був номер М. Джексона або Мадонни, він би в..,,,,, від щастя!!! А коли це іменний номер народного артиста України, можна знущатися... Треба поважати і пишатися людьми, які віддають своє життя, вміння на вівтар культури України, щоб вона була гідною, професійній в світовому суспільстві!!! І ніхто не має права знущатися над моїми досягненнями! Цей номер, в якому ви мали честь бути, було створено чернівецької громадою, які люблять і поважають мою творчість! Багато закордонних і наших українських гостей, які проживали в цьому номері, пишалися тим, що в Україні є такий артист, який має іменний номер у чудовому готелі "Буковина"! Це велика честь для мене і для українців!" – зазначив він.

"Вася, ти зайшов не в ті двері! Я хочу висловити слова подяки всім артистам, друзям і всій Україні за підтримку! Щиро ваш Іво Бобул!" – додав співак.

Нагадаємо, Вірастюк познущався над Іво Бобулом, оглядаючи іменний номер співака у готелі в Чернівцях 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo