Лорак не хоче, щоб донька пішла її шляхом і стала співачкою

Українська співачка Ані Лорак розповіла, що її дочка Соня зростає дуже артистичною дитиною, їй подобається співати і танцювати

Довгий час Ані Лорак намагалася приховати від публіки свою дочку Софію. Однак останнім часом артистка все частіше стала публікувати в своєму блозі знімки Соні, виводити дитину на сцену і відверто розповідати про виховання в інтерв'ю. Так, днями Ані зізналася, що дівчинка росте дуже артистичним дитиною, Соня дуже любить співати і танцювати. Більш того, дитина вже звикла до публічності і навіть вміє спілкуватися з папараці.

"Вона росте артисткою. У будинку постійно звучить музика, я розповідаю історії про свої гастролі і поїздки. Соня знаходиться в цьому середовищі, ходить на мої концерти. Їй дуже подобається танцювати і співати. Зараз вона природно розвивається, їй, як і всім дівчаткам, подобається бути принцесою, привертати до себе увагу. Вона зауважує підвищену увагу до нас, коли ми кудись разом виходимо. І вона розуміє, що мама - публічна людина. Соня вже знає фразу "no photo!", - розповіла Ані Лорак.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Deti.Mail.ru.

Незважаючи на талант доньки, співачка не хоче, щоб Соня повторювала її долю і стала співачкою.

"Ні, мені б не хотілося, щоб Соня стала співачкою. Це дуже важка праця. Наприклад, якщо за кордоном артист, який домігся успіху, живе за рахунок продажів своїх альбомів, то в нашій країні «вовка ноги годують». Є концерти - є заробіток, немає концертів - немає заробітку. Це нестабільність. А я б хотіла для неї стабільної роботи, що не залежить від примх публіки. Сьогодні ти подобаєшся глядачеві, а завтра йому подобається хтось інший. Тобі весь час потрібно «потрапляти в настрій» людей, які приходять на твій концерт", - вважає Кароліна.

Лорак не хоче, щоб донька пішла її шляхом і стала співачкою - фото 1

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Росія