Лоліта про відео, в якому розповідає про "клятих москалів": Це провокація!

Росіян обурило відео, в якому співачка Лоліта називає москвичів москалями та розповідає, що з ними потрібно робити

Відео було знято під час ранкового шоу "Недільний Квартал" у 2014 році, повідомляє depo.ua.

За словами 52-річної Мілявської, яка десять років тому переїхала з України на Росію, галас навколо програми є провокацією українських ЗМІ, передає Life.ru.

Співачка наголосила, що слова, сказані нею під час цього випуску, вирвані з контексту і, щоб зрозуміти сенс іронії, потрібно переглянути всю передачу цілком.

"Це українські провокації. У тієї компанії на передачі всі були з почуттям гумору, таку маячню навіть уявити складно. Там прозвучав жарт, над яким сміялися всі мої колеги, це стосувалося нашого шоу-бізнесу, який на 70% складається з вихідців з України. І це не більше ніж жарт, тому що ми всі стали москалями. Про це йшла мова. Так, ми були громадянами України, ми вроджені українці за свідоцтвом про народження, але працюємо ми всі в Москві. Це наша друга країна. Тому я з іронією сказала, що ми москалі і ось москалів треба споживати в сенсі мистецтва. Що я і роблю", - заявила Лоліта.

Також артистка висловила припущення, чому українські ЗМІ вирішили спровокувати її.

"Я думаю, що це відповідь якихось українських ЗМІ на те, що я привітала їх з перемогою на "Євробаченні". Правда, я сказала, що в їх економічній ситуації тільки "Євробачення" їм не вистачало і що, швидше за все, вони будуть просити грошей у Євросоюзу. Що, до речі, і сталося дня через чотири після мого привітання. Я думаю, що це така штучка, спеціально подана. Це невміла і дурна провокація", - наголосила вона.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів