Кароль зізналася, яку пісню присвятила Росії

Українська зірка Тіна Кароль пригадала непростий момент у своєму житті

Співачка Тіна Кароль у рамках проекту "Ті, що вражають" пригадала переломний момент у кар'єрі, передає Depo.ua з посиланням на ТСН.

Коли співачку запитали, коли у її житті настав переломний момент у вияві любові до України, вона відповіла:

"Переломний момент – коли я поставила інтереси України вище своїх. І це був переломний момент, адже якщо ви помітили, я не приводитиму приклади, хтось обрав гроші, хтось обрав країну. Хтось обрав себе в суспільстві, а хтось обрав сіру сторону. Хоча я вважаю, що такої не існує – є біле і чорне", – сказала Кароль.

Тіна також згадала, як довго пояснювала Григорію Лепсу, з яким у неї був підписаний контракт, чому має відмовитися від цієї співпраці.

"Довго сидячи у себе на кухні, я пояснювала усім, з ким у мене був підписаний контракт з роботи, що я не приїду до вас більше, бо ми не залишимось ніколи друзями, як я співала у пісні", - поділилася Кароль.

Співачка також пояснила, про що саме співала у треку "Мы не останемся друзьями".

"Насправді, от зараз показали уривок з цієї пісні, я хочу заявити вперше, що вона тоді була, можливо, недоречна, у 2014 році, чи 15-му. Бо вона вийшла російською мовою. Насправді, я співала зовсім про інше – крізь рядки "Мы не останемся друзьями", – пояснила Кароль.

Нагадаємо, після анексії Криму та початку війни на Донбасі Тіна Кароль скасувала контракт з продюсерським агентством Григорія Лепса, а ось Аліну Гросу та Ані Лорак події на батьківщині не зупинили, і вони й до сьогодні співпрацюють з росіянином, живучи на Росії. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів