Кароль взялася допомагати дітям Донбасу

Українська співачка Тіна Кароль та шеф-редактором Vogue Маша Цуканова об'єдналися, щоб допомогти дітям Донбасу

Кароль та Цуканова приєдналися до глобальної кампанії ЮНІСЕФ у Міжнародний день захисту дітей, передає depo.ua.

Дитячий фонд ООН об'єднав свої зусилля з одним зі всесвітньо відомих будинків моди, щоб запустити благодійну кампанію зі збору коштів для дітей, які постраждали від конфліктів і криз.

Механізм зібрання коштів побудований на тому, що у будь-якому магазині модного будинку при купівлі спеціально створеної для цієї кампанії прикраси, 200 доларів з продажу перераховують дітям.

Акція має назву "Дай обіцянку", і до неї вже приєдналися такі зірки, як Ніколь Кідман, Орландо Блум, Девід Бекхем, Міранда Керр, Селена Гомес, Мерайя Кері, Ліа Сейду, Ніколя Жескьер тощо.

"В Україні протягом двох років насильства, обстрілів і страху понад 230 тисяч дітей були змушені покинути свої будинки і переїхати в інші регіони України. Такі глобальні кампанії, як "Make The Promise" (Дай обіцянку), особливо, коли їх підтримують видатні лідери та знаменитості країни, допомагають ЮНІСЕФ надати життєво необхідну гуманітарну допомогу і послуги дітям, яким це потрібно найбільше", - зазначила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Кароль взялася допомагати дітям Донбасу  - фото 1

"Зворушливо, що весь світ не байдужий до дітей Донбасу! І я, будучи українкою, приєднуюся до цієї акції з гордістю!" - наголосила Кароль.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів