Хто з українських артистів став найпопулярнішим цього року

Аналітики білетного сервісу Karabas.com дослідили популярність українських музичних виконавців за кількістю проданих квитків на їхні концерти

Сайт Karabas.com оприлюднив ТОП-25 найпопулярніших українських артистів за кількістю проданих квитків на їхні концерти, передає Depo.ua.

У цьому році відбулося вже понад 1000 концертів українських гуртів та виконавців, які пройшли по 57 містам. Деякі артисти брали числом і масштабом, організовуючи велику кількість виступів, інші ж, працювали "точково", при цьому збираючи стадіони і великі концертні зали. Так, наприклад, Тіна Кароль провела протягом цього року майже 50 концертів — рекордний показник серед українських виконавців, але за кількістю проданих квитків вона займає лише третє місце серед "трударів естради".

Хто з українських артистів став найпопулярнішим цього року - фото 1

Перше місце безкомпромісно утримує "Океан Ельзи", які збирали у цьому році стадіони в різних куточках України. Слідом за ним йде Іван Дорн, який відіграв Randorn Tour 2016. У Топ-10 також входять НеАнгели, The Hardkiss, Олег Вінник, Время и Стекло, Бумбокс, Потап і Настя, ВВ. Всього на першу десятку виконавців доводиться майже 25% від кількості проданих квитків на виступи українських виконавців.

ТОП-25 українських виконавців за кількістю куплених квитків в поточному році:

 1. Океан Ельзи

 2. Іван Дорн

 3. Тіна Кароль

 4. НеАнгели

 5. The Hardkiss

 6. Олег Вінник

 7. Время и Стекло

 8. Бумбокс

 9. Потап і Настя

 10. ВВ

 11. LOBODA

 12. Ірина Білик

 13. Jamala

 14. Антитіла

 15. Оля Полякова

 16. Фрістайл

 17. Макс Барських

 18. Be My Guest

 19. Pianoбой

 20. Сергій Бабкін

 21. Лісапетній Батальйон

 22. Віра Брежнєва

 23. MONATIK

 24. Onuka

 25. Друга Ріка

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів