Джамала про реакцію росіян: На злодії і шапка горить

У Кремля історія депортації кримських татар, яка лягла в основу пісні Джамали "1944", викликала асоціацію з анексією Криму і утиском кримських татар сьогодні

Як повідомляє depo.ua, про це Джамала розповіла в інтерв'ю журналу Elle.

"Мені здається, це з розряду "на злодієві і шапка горить", - зауважила співачка про те, що велика кількість росіян агресивно поставилася до її участі з піснею у Євробаченні, а потім і до перемоги у конкурсі.

"Багато хто взагалі не чув про факт депортації. Що це за дата - 1944? Всі знають роки початку і кінця Другої світової війни, а про решту подій того періоду мають туманне уявлення. Але для мене особисто 1944 й - це конкретний рік, коли на весь рід Джамаладінова обрушилися страждання через те, що вони кримські татари. Нам завжди було складно, і після повернення до Криму проблеми не зникли. Було важко оформляти ділянки, отримувати будь-які довідки", - поділилася Джамала.

Додала, що коли вступала до консерваторії, їй навіть пропонували змінити прізвище.

"Тому пісня "1944" - моя особиста історія. А на тих, хто хоче мене образити, називаючи пісню антиросійською, я просто не звертаю уваги. Я вкладала в свою пісню зовсім інший зміст. Хоча дуже довго думала: чи варто називати її саме так? Я розглядала кілька варіантів, Unstoppable наприклад. Але в якийсь момент я зрозуміла, що ніяка інша назва не пояснить, про які події йде мова", - прокоментувала співачка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів