ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Джамала каже, що не підписувала документ щодо незгоди з квотуванням радіоефіру

Українська співачка Джамала нарешті особисто прокоментувала свою позицію щодо ініціативи Мінкульту з квотуванням радіоефіру
Depo.Музичний укроп
31 березня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua
Джамала каже, що не підписувала документ щодо незгоди з квотуванням радіоефіру
Джамала каже, що не підписувала документ щодо незгоди з квотуванням радіоефіру

Своїми думками вона поділилася на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Останніми днями з'явилося багато коментарів стосовно нібито моєї позиції щодо квотування українського продукту на радіо. Я спочатку навіть не зрозуміла, звідки взялася ця інформація, тому що особисто до мене ніхто ні з якими питаннями з цього приводу не звертався. Тому я чесно усім відповідала, що це фейк", - наголошує співачка.

Вона зазначає, що певна організація на власний розсуд оприлюднила перелік виконавців, які виступили проти ініціативи міністра культури.

"Зі мною це не узгоджували. Мій продюсер Ігор Тарнопольский дійсно брав участь в обговоренні цієї ініціативи і критикував її положення, але і він нічого не підписував. Через те, що мене постійно просять прокоментувати це, довелося вивчити цей законопроект. Можу сказати, що він далекий від ідеального, і, на мій погляд, потребує вдосконалення по багатьох пунктах. Також я вважаю, що цією справою повинні займатися не артисти, а представники радіо-індустрії, депутати, журналісти та суспільні діячі. Артисти повинні писати і виконувати музику тією мовою, якою співає їх душа. Я особисто ніколи не звертала уваги ні на формати, ні на квоти, а керувалася лише власними почуттями та ідеями. В мене є пісні англійською, українською, російською і кримськотатарською. І жодна квота чи закон цього не змінить", - підкреслила співачка.

Нагадаємо, раніше нардеп та композитор Євген Рибчинський присоромив Джамалу щодо її відмови підтримувати законопроект з квотуванням радіоефіру.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo