До мережі потрапило відео зі Златою Огнєвіч, через яке її приревнував коханий чоловік

Українська співачка Злата Огнєвіч представила кліп на пісню "За літом, за весною" 

Відео, яке зняли ще у липні, довгий час не презентували через ревнощі бойіренда Огнєвіч, передає Depo.ua.

На численні запитання журналістів Злата говорила про те, що у відео багато графіки і її промальовує команда з Польщі на чолі з режисером Юрієм Морозовим. Крім цієї затримки по виходу кліпу була ще одна - ревнощі коханого зірки.

Пристрасні обійми і поцілунки Злати з головним героєм - чарівним індусом - не тільки епатували, але і викликали суперечності у відносинах Злати з її коханим, який і без того постійно ревнує артистку до чоловіків-шанувальників.

Побачивши чорновий варіант відео "За літом, за весною" коханий артистки був, м'яко кажучи, незадоволений ситуацією, через те, що в кліпі присутні кадри весілля та інших атрибутів цієї церемонії. Чимало місяців знадобилося Златі, щоб знайти компроміс у ситуації зі своїм чоловіком і не втратити деталі кліпу, в яких весь сенс.

І ось нарешті Злата Огнєвіч все-таки змогла знайти рішення щодо пікантних кадрів у своєму новому відео "За літом, за весною" і в підсумку презентація цього неоднозначного кліпу все ж відбулася.

За словами артистки, сенс цього відео за півроку трохи змінився. Якщо раніше вона просто хотіла втілити обряд індійського весілля і показати історії людей, які вміють радіти життю, то зараз ця відеоробота стала символом її любові і вміння знаходити компроміс заради важливих стосунків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів