ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чоловік Білик розповів про стосунки із зіркою

Режисер та стиліст Аслан Ахмадов, який живе у Москві, відверто розповів Каті Осадчій про стосунки із українською співачкою Іриною Білик
Depo.Музичний укроп
11 квітня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Ахмадов зізнався, що для нього шлюб із Білик вже третій за рахунком, повідомляє depo.ua з посиланням на "Світське життя". 

Відповідаючи на питання, чому не було пишного весілля, стиліст зазначив, що розкоші не приводять до довготривалих стосунків.

"Для мене це вже третій шлюб і всі ці розкоші в мене в житті вже були. Як бачите, вони мене привели до третього шлюбу... Думаю, якщо люди кохають один одного, необов'язково влаштовувати зі стосунків демонстрацію. Я в цьому необхідності не бачу. Якщо Іра захоче - я з задоволенням її підтримаю. Наприклад, я людина не релігійна, а Іра вірить в Бога. Вона вважає, що дитину потрібно хрестити, я це підтримую. Чом би й ні?", - сказав він.

Ахмадов зізнався, що стосунки між ним і Іриною мали зворушливий розвиток.

"Це відбулося взаємно. Ми ж не підлітки, мій перший шлюб стався, коли мені було 19 років. Зараз мені 43. Коли ти у такому віці, ти припиняєш думати про фантики, починаєш думати про щирі стосунки, про те, що робить людей по-справжньому щасливими. Щоб сказати людині, що я її кохаю, не потрібно нічого показувати, не потрібно робити з цього спектакль. Просто потрібно сказати, що ти кохаєш, щоб тобі повірили. Існують речі, які пояснення не потребують. Це сталося і я щасливий, і Ірина щаслива. Я не розумію, чому ми повинні комусь щось пояснювати", - каже він.

Також чоловік Білик не заперечує можливості його переїзду з Росії в Україну.

"Вирогідно, ми розглядаємо різні варіанти. І, можливо, мені доведеться тут бувати частіше, не тому, що доведеться, а тому, що дуже хочеться. Тому що тут моя дитина", - зазначив артист.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo