ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бужинська у розкішній сукні представила гімн проекту "Діти за мир у всьому світі"

Співачка Катерина Бужинська рамках фестивалю "Шлягер року" презентувала гімн міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі", який об'єднав 35 країн світу та більше 100 тисяч дітей
Depo.Музичний укроп
7 жовтня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
Бужинська у розкішній сукні представила гімн проекту "Діти за мир у всьому світі"
Бужинська у розкішній сукні представила гімн проекту "Діти за мир у всьому світі"

Народна артистка України та співочий посол миру Катерина Бужинська разом з вокальною студія "Star Team" та ансамблем танцю "Пульс" представили гімн на сцені НПМ "Україна", передає depo.ua.

Бужинська у розкішній сукні представила гімн проекту "Діти за мир у всьому світі" - фото 1

Для виконання гімну Бужинська обрала сукню-вишиванку бренду Foberini, яка вразила публіку своєю яскравістю та підкреслила фігуру артистки.

Бужинська у розкішній сукні представила гімн проекту "Діти за мир у всьому світі" - фото 2

Нагадаємо, в рамках проекту діти з усіх куточків України з Катериною Бужинською презентували гімн проекту "Діти за мир у всьому світі". Ця пісня пролунала під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі Святого Петра у Ватикані, в Європарламенті, штаб-квартирі НАТО, парламенті Швейцарії та інших євроінституціях Європи. До створення композиції про єдине бажання миру, єднання та благополуччя в кожній державі долучились діти продюсерського центру Star Team, діти з Донбасу та сімей загиблих під час виконання військових обов'язків у зоні АТО.

Гімн "Діти за мир у всьому світі" записували у трьох країнах: США, Болгарії, Україні.



Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo