ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Брежнєва розповіла про себе шокуючу правду

Українська співачка та дружина композитора Костянтина Меладзе Віра Брежнєва зізналася, ким працювала окрім продавчині
Depo.Музичний укроп
31 травня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua
Брежнєва розповіла про себе шокуючу правду
Брежнєва розповіла про себе шокуючу правду

У одному з останніх інтерв'ю співачка розповіла, що окрім роботи в магазині продавчинею та офіціанткою у кафе, вона працювала посудомийкою, передає depo.ua.

"Ким я тільки не була в своєму житті! Навіть посудомийкою в кафе була, а бармени тоді для мене були вищою кастою. Вони, звичайно, заробляють більше посудомийок, і більш естетично все це виглядає", - розповіла Брежнєва.

Співачка зізналася, що влаштуватися на роботу їй допомогла старша сестра, і розповіла, як поєднувала навчання з роботою.

"Влаштовували по протекції, там спочатку працювала моя старша сестра Галя. Я вчилася в школі в 11 класі. Робота була з 3 годин дня до 11 вечора. Я встигала піти в школу, звідки йшла в кафе, кафе "Дюна". Я не знаю, зараз воно існує, давно не була в тому мікрорайоні. Я приходила після школи, робила там уроки, поки нікого з відвідувачів не було. Потім вже приходили люди. Найнеприємніше і складне - це були попільнички. Тому що попел вдавлюють в попільниці, а ще - "жуйки", - зазначила зірка.

Незважаючи на такий досвід, Віра вважає, що діти працювати не повинні. Однак співачка все ж рада, що тоді могла допомогти своїй родині матеріально.

"Це ненормально, коли діти працюють. Дай Бог нам жити так, щоб наші діти хоча б до повноліття не працювали. Але в Дніпродзержинську була така ситуація. Мені круто було, що я пішла заробила і принесла додому 5 гривень. У мене була ставка", - поділилася артистка.

Нагадаємо, що раніше Віра Брежнєва розповідала лише про те, як продавала морозиво у рідному місті.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo