Боєць АТО разом з лідером гурту "Антитіла" заспівав пісню про війну

Ветеран чотирьох воєн Олександр Рожко та співак Тарас Тополя представили другий сингл проекту #ПісніВійни - композицію "Не сумуй"

Боєць АТО разом з лідером гурту "Антитіл…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Еспресо.TV.

Пісня "Не сумуй" стала другим синглом соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, мета якого – зберегти для української історії сучасну фронтову пісенну творчість.

Автором "Не сумуй" став десантник, ветеран чотирьох воєн (від Афганістану), боєць АТО Олександр Рожко. У проекті #ПісніВійни ця композиція зазвучала у роковому аранжуванні, у виконанні дуету Олександра Рожка з лідером гурту "Антитіла" Тарасом Тополею.

Пісня "Не сумуй" народилася власне з однієї фрази "В той день, коли закінчиться війна...", якою починається куплет. Її Олександр Рожко щоразу казав своїй дружині Олені, коли йшов на війну.

"Не кожному в житті випадає нагода послужити своїй Батьківщині, - каже боєць, якомуна фронті дали позивний Голос, бо не тільки воює, а й співає. - Горджуся тим, що у мене така нагода є. Тільки зараз, під час війни на сході України, я зрозумів, чому Господь зберіг мені життя в Афгані, - для того, щоб через тридцять років я зміг захистити свою країну, свою сім'ю і свою націю".

Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя жодної миті не вагався, коли отримав пропозицію приєднатися до проекту #ПісніВійни. "Треба пам’ятати все те, що сталося протягом останніх двох з половиною років, - зауважує співак. – І саме пісня буде тим Ноєвим ковчегом, який нестиме пам'ять про ці події для майбутніх поколінь – у словах, у музиці, в голосах. Через роки наші діти та внуки дізнаватимуться з пісень, як жили українці, коли в Україні була війна. Пісня – це своєрідний месседж у майбутнє".

До кінця 2016-го у рамках проекту #ПісніВійни готуються прем’єри ще трьох синглів – це також будуть пісні, написані українськими захисниками і записані у дуетах зі знаними артистами: Арсеном Мірзояном, Фомою із гурту "Мандри" та вокальною формацією "Піккардійська Терція".

"Загалом же, до 14 жовтня 2017 року плануємо видати альбом, що об’єднає близько 15-ти унікальних дуетів, які виконуватимуть пісні, створені нашими воїнами - тими, хто мужньо пройшов війну на Донбасі і хто пережите вилив у тексти та мелодії. Такі пісні - найчесніші документи нашого непростого часу", - каже ініціатор та координатор проекту #ПісніВійни Галина Гузьо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook