"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії

3 вересня 2000 року відбулася прем'єра кліпу українського гурту "ВІА Гра" на пісню "Попытка №5"

Один із найпопулярніших гуртів на просторі пострадянських країн - "ВІА Гра" святкує свій день народження. За 16 років проект музичних продюсерів Дмитра Костюка та Костянтина Меладзе змінив 16 солісток.

Depo.ua вирішив дізнатися, чим живуть нині екс-"віагрянки" та як кар'єра у сексапільному гурті вплинула на їхні життя. 

Гурт "ВІА Гра" придумав Дмитро Костюк, якому наприкінці 90-х належав музичний канал "Биз-ТВ". Він задумав групу як альтернативу російським "Блестящие" та західним Spice Girls. Музичним продюсером було запрошено Костянтина Меладзе, який у майбутньому і відсудив усі права на "ВІА Гру" у свого екс-партнера. 

Піонерами "ВІА Гри" є Олена Вінницька та Надія Грановська, які прокладали шлях гурту крізь терени до зірок. Вінницька - вокалом, а Грановська пишними формами та досить дивними танцями. 

Олена Вінницька

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 1

У гурті Вінницька проспівала три роки. Згодом вона пішла з "ВІА Гри" і почала відверто розповідати про те, що образ секс-бомби, нав'язаний продюсерами, зовсім не відповідав її внутрішній суті, тому вона вирішила звільнитися і займатися тим, що їй дійсно подобається.

Зараз 41-річна Олена Вінницька є телеведучою на каналі "Україна", час від часу співає разом із колективом свого чоловіка Сергія Олексієва. 

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 2

Надія Мейхер-Грановська

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 3

Грановська, як і Вінницька, стояла у джерел створення "ВІА Гри". Згодом Надія, яка за освітою була танцівницею, то покидала гурт, то поверталася. Насправді, Грановська була єдиною солісткою, якій дозволяли займатися особистим життям і все одно залишатися частиною "ВІА Гри". За час існування гурту вона двічі народжувала дітей і поверталася на сцену. 

Спочатку Надія зовсім не вміла співати, але продюсери робили ставку на пишні форми брюнетки, яка забезпечувала групі шалені рейтинги. 

Зараз 34-річна Мейхер є багатодітною мамою: в неї двоє доньок та син, яких вона виховує із чоловіком-бізнесменом Михайлом Уржумцевим. Надія співає, пише вірші, час від часу працює телеведучою та рекламує свій бренд одягу, магазини якого знаходяться у київських торгових центрах.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 4

Тетяна Найник

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 5

Тетяну запросили до гурту у 2002 році на заміну для Надії Грановської, яка після народження дитини мала повернутися до "ВІА Гри". Засвітилася у кліпі "Стоп! Стоп! Стоп!" та взяла участь у кількох виступах, зокрема на "Слов'янському базарі". Як і Мейхер, Найник не мала особливого вокального таланту, але мала інші підстави для знаходження у гурті. Які саме - дивіться у кліпі:

Після "ВІА Гри" Найник створила гурт Maybe, який не став успішним. Згодом працювала у якості моделі та акторки. У 2008 році у співачки виявили тяжку нервову хворобу - депресію із судомами та панічними атаками. Через це Тетяна перестала марити сценою і зайнялася особистим життям.

У 2014 році одружилася із сином акторки Маргарити Терехової Олександром. У 2015 році народила йому доньку Віру. Наразі 38-річна Найник знаходиться у декреті по догляду за дитиною.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 6

Ганна Седокова

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 7

З 2002 по 2004 рік Ганна присвятила "ВІА Грі". Досі склад гурту Седокова-Грановська-Брежнєва вважається "золотим". Седокову пофарбували у рудий, завдяки чому з'явилася відома формула "ВІА Гри" - "руденька, білявка та брюнетка", яка стала своєрідним анекдотом.

У 2004 році Седокова йде з "ВІА Гри" через вагітність. Співачка народжує дитину від футболіста Валентина Белькевича, але марити сценою не перестає. Успіх до неї приходить не відразу. 

Наразі 33-річна Седокова співає пісень, має чималу популярність у соцмережах, за життям екс-солістки "ВІА Гри" слідкують декілька мільйонів дописувачів. Має двох доньок, постійно змінює коханців та хизується фігурою в Інстаграмі.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 8

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 9

Віра Брежнєва

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 10

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 11

Довгожителька гурту, в якому співала з 2003 по 2007 рік. Напевно, вже тоді на кастингу Костянтин Меладзе зрозумів, що хоч вокального таланту у Віри нема, а форми дівчини не такі пишні, як у інших танцюристок гурту, все ж таки є в ній щось, що згодом зробить її популярною. Чи просто Меладзе поклав око на білявку як на майбутню дружину, хтозна...

У підсумку лише Брежнєва після "ВІА Гри" змогла позбутися тавра екс-солістки гурту і стати прибутковою співачкою. Із року і рік Брежнєва стає найоплачуванішою та найпривабливішою артисткою на Росії. Також Вірі вдалося стати не тільки співачкою, а й акторкою. 

Зараз 34-річна Віра Галушка є популярною акторкою, телеведучою та співачкою. В неї дві доньки від двох різних чоловіків. Нещодавно Брежнєва одружилася з Костянтином Меладзе, чим сколихнула увесь пострадянський шоу-бізнес. Заради білявки продюсер покинув дружину, з якою жив більше 15 років.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 12

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 13

Світлана Лобода

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 14

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 15

Лобода проспівала у "ВІА Грі" декілька місяців у 2004 році. Засвітилася у кліпі "Біологія" та у мюзиклі "Сорочинський ярмарок", взяла участь у кількох концертах. Лобода покинула гурт заради сольної кар'єри. Жаданий успіх прийшов до неї після багатьох років наполегливої праці, як над собою, так і над зовнішністю.

Взяла участь у "Євробаченні-2009" від України, посівши 12 місце. 

У 2011 році народила доньку від танцівника свого балету Андрія Царя, з яким розійшлася. Наразі 33-річна Лобода гастролює на Росії, по Україні. Кліпи співачки користуються чималою популярністю у російськомовного населення.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 16

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 17

Альбіна Джанабаєва

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 18

Шість років свого життя присвятила "ВІА Грі" Джанабаєва. З 2006 по 2012 співачка оголялася та співала у найсексуальнішому гурті пострадянського простору.

Подейкують, що своє місце у "ВІА Грі" Альбіна зайняла завдяки Валерію Меладзе, в якого співала у бек-вокалі, а згодом і взагалі видрала його з родини. Заради Джанабаєвої Меладзе-молодший покинув дружину з трьома доньками. Саме Валерій порадив брату Костянтину звернути увагу на Альбіну, яка відрізнялася зовнішністю від типових "віагрянок".

У підсумку протеже Меладзе протрималася у гурті найдовше. За словами колег Джанабаєвої, вона завжди ставила себе вище за всіх і їй, як дружині Валерія Меладзе, було дозволено усе. 

Наразі 37-річна Джанабаєва грає у театрі, іноді співає і час від часу з'являється на телебаченні як ведуча. Народила Валерію Меладзе двох синів і, як подейкують у пресі, одружила на собі співака, якого з боєм та судами відпускала екс-дружина.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 19

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 20

Христина Коц-Готліб

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 21

У колективі Христина протрималася декілька місяців в 2006 році, але встигла засвітитися у кліпі "Обмани, но останься" та знятися у відвертій фотосесії. 

Згодом Христина продовжила кар'єру моделі. Стала переможницею конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" у 2009 році. Отримавши, крім титулу "Міс Україна-Всесвіт", корону і право представляти Україну в 2009 році на всесвітньому конкурсі "Міс Всесвіт".

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 22

Наразі 33-річна екс-солістка "ВІА Гри" незаміжня, працює моделлю та намагається співати, але кліп, який вийшов у 2014 році на пісню Trust your heart залишився непоміченим. 

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 23

Ольга Корягіна

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 24

Протрималася у гурті рік - з 2006 по 2007. Знялася у кількох кліпах та програмах про "ВІА Гру", але пішла з гурту через особисте життя.

У 2007 році Корягіна вийшла заміж за бізнесмена Андрія Романовського і в тому ж році народила сина. З того часу, чоловік не шкодує грошей на творчість Ольги, але безліч однакових кліпів, відсутність вокальних даних так і не змогли зробити з екс-"віагрянки" зірку.

Нещодавно 30-річна Ольга отримала нагоду прославитися: вона стала ведучою програми "Ревізорро" (аналог українського "Ревізора") на російському ТБ.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 25

Меседа Багаудінова

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 26

У гурті співала з 2007 по 2009 рік. Це перша і єдина учасниця "ВІА Гри" чеченського походження. Знялася у декількох кліпах та шести відвертих фотосесіях. Поступилася своїм місцем у гурту Надії Грановській. 

Брала участь у досить відвертих фотосесіях навіть після виходу із "ВІА Гри".

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 27

Після виходу із гурту, починає сольну кар'єру, впродовж якої записала декілька пісень та випустила три відео. Не дивлячись на потяг до мистецтва, так і не стала популярною. Час від часу з'являється на телебаченні.

У 2011 році вийшла заміж, у 2012 році народила первістка, а у 2015 розлучилася. Зараз 32-річна Меседа увесь свій час присвячує сину.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 28

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 29

Тетяна Котова

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 30

Проспівала у "ВІА Грі" два роки: з 2008 по 2010 рік. Знялася у трьох кліпах та записала декілька пісень. Поступилася місцем більш молодшій солістці - Єві Бушміній.

Перед тим, як стати солісткою "ВІА Гри" Котова стає "Міс Росія-2006", а у 2007 році представляє свою країну на конкурсах "Міс світу" та "Міс Всесвіт". 

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 31

Наразі 30-річна Котова має у доробку декілька сольних пісень та кліпів, а також може похизувалася епізодичною роллю у голлівудському фільмі. Але попри постійні спроби прославитися, через брак вокальних даних та гідного продюсера, Тетяна так і не стала зіркою. Незаміжня.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 32

Єва Бушміна

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 33

Майже два роки проспівала у "ВІА Грі", в період з 2010 по 2012 рік. Знімалася у кліпах та записувала пісні. Можна сказати, що була однією із найголосистіших солісток гурту. До потрапляння у "ВІА Гру" співала у власній групі, була телеведучою та учасницею української "Фабрики зірок", де й впала в око Костянтину Меладзе. У пресі навіть з'явилися чутки про роман між продюсером та білявкою.

Після закінчення кар'єри у "ВІА Грі" розпочала сольну кар'єру. Але попри старання та чималий капітал, (чоловіком Бушміної є син екс-міністра економіки України Володимира Ланового Дмитро - успішний бізнесмен), Бушміна так і не змогла здобути слави сольної співачки. 

Спочатку виступала під іменем Єва Бушміна (справжнє ім'я Яна Швець), згодом змінила псевдонім на інший - LAYAH. 

Разом із чоловіком 27-річна Бушміна виховує доньку.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 34

Санта Дімопулос

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 35

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 36

Півроку протрималася засмагла красуня в гурті "ВІА Гра" - з 2011 по 2012 рік. Не витримала сварок із Альбіною Джанабаєвою та Євою Бушміною і пішла з колективу, залишивши двох солісток у гурті. Знялася у кліпі "Алло, мам" та у декількох фотосесіях.

Після "ВІА Гри" Дімопулос зайнялася сольною кар'єрою, але успіху не досягла. У 2011 році в Таїланді завоювала титул чемпіонки світу з бодібілдингу та фітнесу, згодом ще неодноразово брала участь у змаганнях.

У 2012 році одружилася Володимиром Самосненком, але через лічені місяці розлучилася. Восени 2015 року Дімопулос вийшла заміж за співвласника мережі спортивних клубів Ігоря Кучеренка, з яким виховує сина від шлюбу з Андрієм Джеджулою.

29-річна Санта постійно викладає в Інстаграмі світлини з відпочинку. Займається комісійним бутіком поношених речей класу luxury.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 37

ПІСЛЯСЛОВО 

У 2013 році Костянтин Меладзе заявив про закриття проекту "ВІА Гра". Не встигли прихильники виплакати собі очі, як стало відомо, що такий хід продюсер придумав задля того, щоб за допомогою шоу на телебаченні обрати новий склад "ВІА Гри". Метою Меладзе стало не тільки оновлення відомого гурту, а й "омолодження" складу учасниць. 

У 2013 році у вересні стартувало шоу "Хочу V ВІА Гру", в якому ведучою стала Віра Брежнєва, а до складу журі та тренерів увійшли екс-солістки "ВІА Гри". В результаті довгого конкурсу новими солістками гурту стали українки - Еріка Герцег, Анастасія Кожевнікова та Міша Романова.

Наразі 26-річна Міша Романова, 23-річна Анастасія Кожевнікова та 28-річна Еріка Герцег активно гастролюють, випускають нові кліпи та пісні.

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 38

"ВІА Грі" - 16: як виглядають і чим займаються екс-солістки на пенсії - фото 39

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів