ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Журналістка встановила український прапор ще на одній із гімалайських вершин

Українська журналістка і телеведуча Анастасія Зайцева разом із командою професійних альпіністів здійснила екстремальне сходження на Айленд Пік
Depo.Молодий укроп
25 січня 2017 12:39
ФОТО: depo.ua
Журналістка встановила український прапор ще на одній із гімалайських вершин
Журналістка встановила український прапор ще на одній із гімалайських вершин

Туристка виконала свою заповітну мрію – будучи у вишиванці, вона встановила на вершині гори прапор України і зробила декілька патріотичних фото, передає Depo.ua.

Повернувшись додому, вона отримала свідоцтво альпініста України, адже такі сходження під силу далеко не кожному професіоналу.

Телеведуча так згадує свій нелегкий альпіністський досвід:

"Наш підйом був надзвичайно складним фізично і морально. Потрібно було підійматися по вертикальній скелі при неймовірному холоді та з важким спорядженням. Попри те, що з нами йшов досвідчений гід-шерп, який бував навіть на Евересті, так склалося, що шлях виявився сюрпризом навіть для нього. Через глобальне потепління маршрут сходження дуже змінився за останні роки. Найбільшу небезпеку я відчула, коли побачила драбини зв’язані між собою, вони лежали над проталинами у декілька десятків метрів. Хвилююче і небезпечно? Так, але відступати було нікуди. Кадри з фільму "Еверест" стояли у мене перед очима, коли в одному місці довелося переходити вузенький місток, що танув на очах".

Журналістка встановила український прапор ще на одній із гімалайських вершин - фото 1

Нагадаємо, Індія хоче переміряти Еверест.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo