Як виглядає "Міс Україна-2016", яка не знає ім'я прем'єр-міністра України

У Києві відбувся фінал Національного конкурсу краси "Міс Україна 2016". Головною красунею України стала 18-річна Олександра Кучеренко з Дніпра

Про головну красуню України відомо не дуже багато. Про себе дівчина розповідає, що любить працювати з телекамерою, брати і давати інтерв'ю, фотографуватися, повідомляє depo.ua.

"Не уявляю своє життя без бально-спортивних танців: займаюся з 5 років, маю безліч нагород і досягнень, двічі брала участь в" Blackpool Dance Festival "у Британії. Захоплююся верховою їздою і лижним спортом", - каже Олександра.

Як виглядає

Як виглядає

Як виглядає

Дівчина вільно володіє англійською, захоплюється верховою їздою і лижним спортом. Також про Олександра відомо, що її батько фінансист, а її хлопець займається танцями.

Як виглядає

Як виглядає

А ось у політиці Олександра не розбирається. Під час конкурсних питань український модельєр Андре Тан попросив Олександру назвати ім'я прем'єр-міністра України. Але дівчина не змогла відповісти. Своє мовчання вона пояснила тим, що сильно розхвилювалася.

Як виглядає

Нагадаємо, 18-річна Олександра Кучеренко представить Україну на престижному міжнародному конкурсі краси "Міс Світу", який пройде в грудні у Вашингтоні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів