Як Росія напала на Латвію: у Британії стартує телешоу про Третю світову

Британський телеканал BBC Two запускає нове телевізійне шоу, за сценарієм якого Росія завойовує Латвію, а потім починає атомну війну

Трейлер телешоу оприлюднено на сайті YouTube, повідомляє depo.ua.

Телешоу, яке з'явиться в ефірі у середу, 3 лютого, називається World War Three: Inside the War Room ("Третя світова війна: всередині військової кімнати").

В основу програми покладено розповідь про те, як "прокремлівські сепаратисти" захопили владу в 20 прикордонних містах Латвії, а незабаром почали атомну війну, повідомляє видання Skaties.lv.

Поки НАТО не знає, як вчинити в ситуації, що склалася, Англія і США приймають рішення надати допомогу Латвії і витіснити російські війська з території країни.

За сценарієм телевізійного шоу, Росія у зв'язку з цим проводить ядерну атаку по військово-морських силах Великої Британії і вбиває 1200 військових і моряків.

Після подібних дій Росії Британія не поспішає проводити відповідну атаку, проте таке рішення приймають США. Це спровокувало початок Третьої світової війни.

Як розповіли в BBC Two, ідея телевізійного шоу полягає в тому, щоб показати, як Велика Британія діяла б у разі атомної війни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Росія