ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українці створили електробайк, який розганяється до 95 км/год

Український стартап з кур'єрської доставки DelFast зібрав свою версію електробайка. Він вміє довго їздити на одному заряді, а розганяється до 95 км / год
Depo.Молодий укроп
12 квітня 2016 12:34
ФОТО: depo.ua
Українці створили електробайк, який розганяється до 95 км/год
Українці створили електробайк, який розганяється до 95 км/год

Як розповів засновник стартапу Данило Тонкопій, це повністю своя розробка, повідомляє depo.ua із посиланням на ain.ua.

"Як Tesla, яка на рамі Lotus повністю збирає свою модель, ми не беремо базову модель, тільки раму. Купуємо вилку і амортизатори, батарейки, електроніку, мотор і т.д. і збираємо свій варіант", - говорить він. Все це підбиралось дослідним шляхом і дороблялося в майстерні.

Середня швидкість байка - до 70 км/год, є можливість розгону до 95 км/год, пробіг на одній зарядці - повних 60 км. Зараз одна зібрана модель використовується для кур'єрської доставки, але в майбутньому їх число планується збільшити - як для власної доставки, так і для продажу (акційна вартість $ 6,7 тис., для широкого продажу - $ 7,5 тис.). Проект планують вивести на Kickstarter.

В основному пробіг на одній зарядці для подібних моделей становить від 45 до 55 км при швидкості руху в 60-70 км/год. Але за словами авторів моделі, цей байк днями проїхав більше 55 км на одній зарядці при швидкості 75 км/год.

Українці створили електробайк, який розганяється до 95 км/год - фото 2

"Насправді для безпеки пересування містом довелося реально зменшити швидкість до 75 км/год. Приємний розгін, добре зриває з місця, легко. Йде м'яко, ковтає "ямковий ремонт доріг". По-людськи радує, коли автомобілісти на світлофорах висовуються з вікон машин, запитують, дивуються, цікавляться. В цілому, відчуття суперські!", - Ділиться Сергій Денисенко, директор DelFast, який обкатував електробайк.

Загалом же в парку компанії 85 електровелосипедів. Зараз у стартапа 65 кур'єрів, 300 постійних b2b-клієнтів. Крім України, стартап працює в Польщі і Казахстані. Також пару місяців назад DelFast запустив франчайзинг, представником франшизи на території України і за її межами стала компанія Franchising Full Cycle.

Більше новин читайте на Країна-Укропів.Depo