ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українці навчать, як побудувати власний будинок за $5 тис.

Два колишніх мешканця Горлівки запустили сайт, на якому будуть ділитися зі своїми читачами
Depo.Молодий укроп
24 листопада 2015 10:52
ФОТО: depo.ua

Зокрема вони будуть вчити, як побудувати "купольний" будинок за $5 тис. або менше. Проект називається "Де хата?"

Андрій за професією веб-програміст, а Михайло має гуманітарну освіту та цікавиться технологіями "розумного будинку" й енергозберігаючих технологій, пише depo.ua з посиланням на "Хмарочос".

Своїм завданням-мінімумом автори сайту вважають будівництво 2 купольних будинків з різними типами фундаментів, опаленням, з різною площею (на 3 і на 5 осіб) і задокументувати весь процес на відео.

Також будівельники планують приготувати докладну інструкцію з будівництва (з проектом та кошторисом), щоб користуючись нею можна було б побудувати повноцінне еко-житло за мінімальну ціну.

Вже зараз на сайті працює декілька інструментів для майбутнього будівництва, наприклад – калькулятор купола.

Калькулятор купола
Проект також пропонує створити мережу будівництв таких дешевих житлових споруд по всій Україні, де можна буде обмінюватись технологіями, інструментами та рішеннями.

Автори проекту "Де хата?" пропонують створити спільний фонд, з якого купуватимуться інструменти та матеріали для всіх, хто також захоче збудувати собі недорогий купольний будинок.

Наприклад, нащо один раз купувати пилку за $ 600, щоб один раз розпиляти три кубічних метри деревини, якщо можна потім доплатити 300 гривень "Новій Пошті" за пересилання і надіслати цю пилку в інший регіон України.

Адже там ця пилка теж знадобиться, так як всі будуватимуть за однією технологію.

Автори проекту вже збирають пожертви на реалізацію власних ідей. В подальшому вони планують запустити виробництво деталей для таких будинків, щоб перетворити створення купольних споруд на "конструктор".

Українці навчать, як побудувати власний будинок за $5 тис. - фото 1

Українці навчать, як побудувати власний будинок за $5 тис. - фото 2

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo