Український артист Cirque du Soleil отримав престижну премію

Соліст всесвітньо відомого цирку Cirque du Soleil, українець Віктор Кіктєв отримав "Премію за довічне досягнення в мистецтві цирку", яку за всю історію існування Європейської циркової асоціації присуджували всього чотири рази

Український артист Cirque du Soleil отри…

Про це йдеться в повідомленні на сайті cheline.com.ua, передає Depo.ua.

Кіктєв родом з міста Прилуки Чернігівської області. Переїхав в США на початку 1990-х, потім виграв срібну медаль на міжнародному цирковому фестивалі в Парижі (Франція). Віктор Кіктєв, відомий сьогодні як жонглер-еквілібрист Віктор Кі, входить в трійку кращих в світі.

Українець 15 років пропрацював в трупі кращого в світі канадського цирку Cirque du Soleil. Однак вирішив залишити його, коли дізнався, що "Цирк сонця" їде на гастролі на Росію. Влітку 2016- го Віктор Кі тріумфально виступив на конкурсі "В Америці є таланти".

Президент США Дональд Трамп був настільки вражений виступом Віктора на шоу в Нью-Йорку, що посприяв отриманню імміграційної картки. Зараз Віктор Кі живе в Швейцарії, гастролює по світу, збирає аншлаги у величезних залах.

"Мені б не хотілося, щоб мої знайомі, діти моїх знайомих покидали свою країну, щоб робити десь кар'єру, - каже Віктор Кі. - Я - приклад того, не повинно відбуватися в майбутньому. Нічого поганого в своїй кар'єрі я не бачу, але є негативний факт, що я не затребуваний будинку ".

Батьки Віктора - музикант і танцівниця. Завдяки їм він вирішив зробити акробатику своєю професією і зв'язати майбутнє з цирком. У 1994 році він став першим артистом незалежної України, який виграв срібну медаль.

Нагадаємо, у 2014 році Віктор Кі передав на потреби української армії $60 тис.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook