Українські школярі здобули 3 срібні й 5 бронзових медалей на конкурсах у Румунії та США

Команда українських школярів здобула перемогу на Міжнародному конкурсі комп'ютерних проектів "INFOMATRIX – 2017" у Румунії, а учениця 10 класу Маріупольського технічного ліцею виборола срібну медаль на Міжнародному конкурсі "I – SWEEEP – 2017" у США

Depo.Молодий укроп
11 травня 2017 12:57
ФОТО: depo.ua

Змагання "INFOMATRIX – 2017" у м. Бухарест (Румунія) проводились у 5 категоріях. Усі 7 проектів учасників з України вибороли призові місця, повідомляє Depo.ua з посиланням на МОН.

Загалом на міжнародному фіналі конкурсу 572 учасники із 45 країн представили 367 проектів.

"Срібло" на "INFOMATRIX – 2017" отримали: Катерина Жикова, учениця 10 класу Одеської школи №65 з авторською розробкою "Серія "Флора та фауна".

Михайло Мулько, учень 8 класу школи "Меридіан" м. Києва, з авторською розробкою "Faster".

"Бронзу" вибороли: Даніїл Шмідт, учень 10 класу Житомирської школи № 17, з авторською розробкою "Розумійка".

Анна Іноземець, учениця 8 класу Черкаської школи № 3, із розробкою "Мама – не просто слово".

Ігор Жуковський, Михайло Корешков, Георгій Лобанов, учні 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, з авторською розробкою "DoubleAbstragation" ("QThing").

Павло Мікуш, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" (м. Київ), з авторською розробкою "Universal Robotic Assistant for people with visual disabilities".

Артур Вашакідзе, студент II курсу Державного навчального закладу "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою", з авторською розробкою "Цифровий освітній ресурс "Діагностика автомобілів".

Крім того, десятикласниця Маріупольського технічного ліцею Катерина Малкіна виборола друге місце та срібну медаль на Міжнародному конкурсі "I – SWEEEP – 2017".

Змагання проходили 3-8 травня цього року в місті Х'юстоні (штат Техас, США). Загалом на конкурс було подано більш як 700 наукових проектів із понад 60 країн світу.

Катерина Малкіна здобула другу сходинку за власний науковий проект "Новий метод біогенної утилізації HDPE".

Нині фонд проекту на премії та стипендії для молодих вчених становить понад 100 тис доларів.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo