Українські підлітки увійшли у першу 20-ку на міжнародній олімпіаді з робототехніки

Українські підлітки Михайло Корешков, Інга Манжуленко, Ігор Жуковський і їхній ментор Надя Владикіна посіли 19-те місце на міжнародній олімпіаді з робототехніки і програмування у Вашингтоні

Українські підлітки увійшли у першу 20-к…

Як зазначає Depo.ua, про це у Facebook написала мама Михайла Корешкова, відомий психолог Світлана Ройз.

У змаганнях брали підлітки 15-17 років зі 168 країн.

"Вони зустрілися не конкурувати, а вчитися співпрацювати ... Хлопцям і дівчатам потрібно було із запропонованих деталей зібрати робота, написати програму для управління, робот повинен був виконувати певні завдання, потрібні були знання не тільки з програмування, а й фізики і суміжних дисциплін. Всі створені роботи - прототипи для реальних моделей. Змагання проходили не для окремих команд, брали участь альянси з трьох різних країн. І потрібно було ще і діяти узгоджено з членами свого альянсу, домовляючись про дії, звичайно, англійською мовою", - пише Ройз.

За враженнями психологині, відкриття було потужним, як дорослі олімпійські ігри.

"Коли я дивилася на нашу команду з жовто-блакитним прапором, що виходять в зал під мелодію Океану Ельзи "Все буде добре", коли дивилася їхній презентаційний ролик, що транслюється на весь світ, про саму команду і Україну - ревіла від гордості за цих неймовірних дітей і від гордості за країну", - пише Світлана.

Додає, що тепер Україну запам'ятають по посмішках і співпраці з цими трьома дітьми.

"Зараз команда, не усвідомлюючи цього, вивела країну на новий рівень, як мінімум, успішності і впізнавання. І це знову більше , ніж зробили багато депутатів і політики. Тепер про сумне. Всі команди-учасники підтримувалися державою. Про них писали, "надихали", їх супроводжували ЗМІ. Ви думаєте, комусь у нас це було цікаво і важливо?" - нарікає Ройз.

Каже, що за таких умов не здивується, якщо хлопці і дівчина з команди погодяться вчитися і працювати за кордон.

"Хлопці повертаються з Вашингтона в п'ятницю. Я дуже сподіваюся, їм хоч хтось, за кого ці троє підлітків робили їхню роботу на міжнародному рівні, скаже: "Спасибі. Ми вами пишаємось", - резюмувала психологиня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"