Українець з проектом електронної книги втретє виграв найпрестижнішу дизайнерську премію

Українець Олександр Морокко, який очолює команду дизайну Obreey Products, виробника електронних книг Pocketbook, втретє виграв Red Dot Award, найпрестижнішу премію у дизайні

Як повідомляє depo.ua із посиланням на ain.ua, нагорода цього року в номінації Product Design дісталася ридеру PocketBook Reader Flex, який відзначили серед 5200 продуктів з 57 країн.

Українець з проектом електронної книги втретє виграв найпрестижнішу дизайнерську премію - фото 1

"Стильний і розумний дизайн PocketBook Reader Flex, створений Олександром Морокко, робить його легким у використанні, в той же час зберігаючи гнучкість і ефект паперу завдяки мінімальній товщині корпусу", - зазначають представники Red Dot.

Пристрій-переможець - Reader Flex - гнучкий електронний рідер з екраном Eink Mobius діагоналлю 13,3 дюйма. Він має вологозахищений корпус товщиною 6,5 мм. Рідер можна використовувати для перегляду складних малюнків, графіки, великих документів або читати книги і журнали по дві сторінки на екран. Його також можна підключати до смартфону, планшету або ноутбука, як додатковий екран.

Раніше Морокко вже отримував Red Dot Award в 2012 і 2014 роках. Тоді журі відзначило дизайн електронних книг PocketBook A10 і PocketBook Touch Lux 2.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів