Українець "навчив" авто їздити на дровах

36-­річний Євген Коливан із Чернігівщини переробив свій "Опель" таким чином, що зараз машина може їздити як на бензині, так і на дровах

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на eco town.

Переробити авто чоловік вирішив минулої зими. Через подорожчання бензину їздити на роботу стало дорого, довелося переробити альтернативний варіант. За фахом Коливан вчитель фізики і математики. Кілька років працював у школі, а зараз займається ремонтом автомобілів на приватній СТО.

"До багажника я прикріпив металеву діжку і бідон, в які закладаються дрова. Вони тліють, виділяючи газ, що фільтрується, охолоджується і трубами подається в двигун", - розповідає винахідник.

Додає, що у двигуні жодних переробок немає. На дровах  їздити і зручно, і дешево - 20 кілограмів дров іде на 100 кілометрів. Отже на таку відстань витрачається всього 10 гривень. Економія суттєва, якщо порівняти з цінами на бензин — у середньому 20 гривень за літр. До 100 кілометрів за годину на дровах машина розганяється за 1 хвилину і 35 секунд. А взагалі це залежить від якості дров, їхньої вологості. При цьому з вихлопної труби "Опеля" виходять лише водяна пара і діоксид вуглецю.

Українець "навчив" авто їздити на дровах - фото 1

Українець "навчив" авто їздити на дровах - фото 2

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів