ТОП-8 заходів для великоднього настрою

На вихідних хочеться відчути атмосферу великодніх свят

Так, у Львові триватиме VI Фестиваль писанок - гості можуть помилуватися великодніми яйцями від українських митців.  У виставці беруть участь близько 50 яєць. Найбільш вражаючі експонати - писанка з квітів та писанка-вказівник, яка підкаже дорогу до найцікавіших музеїв міста. 

ТОП-10 заходів для великоднього настрою - фото 1

Між іншим, святкування Великодня цьогоріч у Львові припадає на День міста, до якого теж старанно готуються. 

25 - 30 квітня близько 40 тис. маленьких і 374 великих писанок покажуть у Києві на Софійській площі

Своїми роботами українські художники вже хизуються у Мережі. Так, Юрій Бондарчук презентує "Космічну писанку". 

ТОП-10 заходів для великоднього настрою - фото 2

Звісно ж, вистачатиме на виставці і класичних великодніх мотивів - митці вразять киян янголами та зображеннями святих.

ТОП-10 заходів для великоднього настрою - фото 3

З 23 квітня по 9 травня на Володимирській гірці в Києві відбувається Paska Fest. Гуляючи по території святкового ярмарку, можна буде почастувати паски від столичних ресторанів та повболівати за найталановитішого кулінара у тематичних батлах. 

ТОП-8 заходів для великоднього настрою - фото 4

Відзачатимуть Великдень і в Національному музеї народної архітектури та побуту "Пирогів". Українські хати прикрасять до Великодня за традиціями різних регіонів. 2 травня відзначатимуть "Поливаний понеділок". Послухавши святкову літургію, можна буде взяти участьу традиційних гуляннях і послухати святкові веснянки.

"Мамаєва Слобода" запрошує православних християн до церкви Покрова Пресвятої Богородиці на всеношну. Вітаючи світле свято, можна бути вдарити в церковні дзвони.

У вельми поетичний спосіб відзначатимуть Великдень українські байкери. 1-3 травня їх вітатимуть у Державному історико-культурному заповіднику "Межибіж", біля стін середньовічного замку "Білий лебідь" на "Меджибіж Байк Фест 2016".

ТОП-8 заходів для великоднього настрою - фото 5

Гості фестивалю зможуть освятити паски у старовинній церкві прямо на території фортеці. У святковій програмі - концерт, змагання, поїздка на байках по найкрасивіших місцях краю. 

1-3 травня мешканців та гостей Кам'янця-Подільського запросять на світське кавове свято Кам'янецька турка. На Польському ринку розкинеться кавове містечко, в якому будуть пригощати кавою та вчити правильно готувати культовий напій. Також передбачена серія тематичних конкурсів, виступи поетів та музикантів. 

ТОП-8 заходів для великоднього настрою - фото 6

Увагу привертатиме гігантська турка, в якій можна за раз зварити 200 літрів кави.

Для багатьох ужгородців вихідні будуть справді запальними, адже на них чекає Фестиваль вогню Fire Life Fest. В програмі фестивалю - виступу вогняних театрів з різних міст України, видовищні змагання та майстер-класи. 

ТОП-8 заходів для великоднього настрою - фото 7

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів