ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

США профінансує навчання українських студентів у кращих бізнес-школах світу

На стипендії виділять 4-5 мільйони доларів
Depo.Молодий укроп
15 грудня 2015 16:19
ФОТО: depo.ua

Українські студенти навчатимуться за умови, що вони повернуться до України й інвестують свій талант у її відновлення США виділять 4-5 млн.дол. на навчання до 40 українських студентів у кращих бізнес-школах за програмами MBA (master of business administration).

Про це повідомила глава інвестфонду Ярослава Джонсон на прес-конференції в Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Ми запропонуємо стипендії студентам, яких візьмуть у топ-50 бізнес-шкіл в Америці із зобов'язанням, що вони повернуться до України й інвестують свій талант у відновлення країни", - заявила вона.

Претенденти на участь у програмі мають подати документи до відповідних навчальних закладів й отримати підтвердження готовності до зарахування, після чого звернутися за фінансуванням.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, який також був присутній на конференції, США мають намір надавати підтримку нашій країні шляхом залучення інвестицій у людський капітал.

"Одна з речей, в яких я переконався за період мого перебування в Україні, - це те, що найбільшим активом цієї країни є людський капітал. Талант, енергія і бачення молодих людей в Україні робить дуже оптимістичним майбутнє країни, майбутнє країни в Європі", - наголосив Пайєтт.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo